Wpis z mikrobloga

To jest zajebiście smutne, że w 2016 roku znajdują się Polacy pochwalający łapankę, legitymowanie i przeszukanie, bo nie podoba im się, że ktoś "obcy" nie potrzebuje zezwolenia, żeby wejść do obuwniczego i jeszcze się dziwią, że można uciekać.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #buldupy #lewackismutek #historia #nazizm
Pobierz G.....M - To jest zajebiście smutne, że w 2016 roku znajdują się Polacy pochwalający ...
źródło: comment_TPVxNqTEjysDErytHP8uXOfMcjy0geln.jpg
  • 103
@Equalizer: jeżeli robi to bezprawnie to się zgłasza zażalenie, a w drastycznych przypadkach pozywa policjanta. To jest aż tak proste. Jednak jak widać podstawy do zatrzymywania sebixów są i to nie za wygląd, a za faktyczne przestępstwa skoro jakoś nie ma tych zażaleń i procesów.

Jednak w ogólności to jest #!$%@? logiki, bo nie jest mowa o policji i policjantach, a o grupie "prywatna agencja ochrony" złożonej z antifiarzy zatrzymujących sebków.
@kw401: chcesz budować złudne bezpieczeństwo na bazie segregacji wg. koloru skory, co w dzisiejszych czasach nie ma prawa bytu. juz pomijając nazim i te sprawy to jest zwyczajnie niepraktyczne.

ten zlapany koles byl syryjczykiem, ale rownie dobrze mogl to byc libanski student od urodzenia mieszkajacy w UK, albo iranczyk od urodzenia mieszkajacy w USA (wiekszosc z nich to wysoce wykwalifikowani specjaliści, np. lekarze). mogl to tez byc zyd z izraela xD,
@GangrenaM: Ja #!$%@?. Wkurzają mnie taki skrajności na wykopie. Albo jesteś lewakiem i chcesz przyjmować imigrantów albo jesteś nazistą i popierasz łapanki. Puknij się w łeb ty i wszyscy inni. Co ty porównujesz w ogóle?
Nie popieram przyjmowania imigrantów jak leci ale uważam, że tamto zatrzymanie było bezprawne i nie można każdego zatrzymywać za kolor skóry. Do tego uważam, że twoje porównanie tamtych zatrzymujacych do nazistów (wstawiona fota) to przesada, żeby
@GangrenaM: Ja pierd$^le. W czasie 2tyg pobytu w Charkowie (Ukraina) milicja sprawdzała mi dokumenty dobre kilka razy tylko z powodu języka którym się posługiwaliśmy (polski/angielski/niemiecki). Jakoś z tego powodu nie podnosiłem wrzasku "hurr durrr łamią prawa człowieka". Grzecznie mówiłem kim jestem, co tu robię, pokazuje dokumenty i cześć. .... Osobiście jestem zdania, że powinni sprawdzać każdą osobę, która wyda im się podejrzana albo lekko mówiąc "nie pasuje do otoczenia". To się
@GangrenaM: jak byłem gówniarzem wiele razy legitymowali mnie i moich znajomych bez powodu. Bo sobie szliśmy, albo siedzieliśmy. Sprawdzanie imei telefonu, niektórym grzebali po kieszeniach. Podejrzewam, że teraz wygląda to podobnie. Nie widzę powodu legitymowania kogoś kto nie mówi po polsku, nie jest w stanie odpowiedzieć na dzień dobry ze strony policji(może powiedzieć nie wylegitymuję się bo nie macie podstaw prawnych, do widzenia).
W US&A musisz zawsze mieć ze sobą paszport,