Wpis z mikrobloga

Załóżmy taką hipotetyczną sytuację


@kw401: Może zamiast wymyślać kolejne wykopowe klechdy, pozostań w sferze realnej.

Co robisz, bierzesz gaśnicę i gasisz pożar, czy potulnie czekasz na straż pożarną

Mistrzu, widzę że logika definitywnie nie jest waszą dobrą stroną. Pożar to nagły wypadek i zagrożenie życia/zdrowia/mienia. Powinieneś pomóc, tak samo człowiekowi którego atakuje arabski uchodźca.

"Pożarnym" odpowiednikiem byłyby oszołomy z bronią i psami legitymujące losowe osoby cię żeby sprawdzić czy nie nosi
  • Odpowiedz
Dałeś sobie wyprać mózg. Nic nie usprawiedliwia jakiegoś legitymowania


@BongoBong: Madryt, Londyn, Paryż a ty sobie codziennie rano powtarzasz "To się nie dzieje, to się nie dzieje". Kto tu ma wyprany mózg?
  • Odpowiedz
Polacy nie mają kradzieży i patologii wpisanej w kulturę i religię. Wręcz przeciwnie - Polacy to w większości katolicy, a więc zgodnie z zasadami swojej wiary mają szanować drugiego człowieka, zatem jeśli ktoś się zachowuje nieodpowiednio, to jest to niechlubny wyjątek, który przez normalną część społeczeństwa jest potępiany. U muzułmanów jest odwrotnie - oni mają nakazane zabijać i gwałcić niewiernych, takie zachowania są przez nich całkowicie akceptowalne.


@kw401: Co za bullshit
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Widzisz w Polsce nie zapanowała jeszcze chora poprawność polityczna,

Co ma do tego poprawność polityczna?

działają według klucza i zdrowego rozsądku

Ale mnie nie obchodzi ich klucz i rozsądek, od legitymowania ludzi jest policja i służby. Wbij sobie do to łysej głowy.

Jak nie jesteś do niego podobny to nie masz czego się bać.

Jeżeli nie jesteś Żydem, nie masz się czego bać
Skąd my to znamy?
l.....r - > Widzisz w Polsce nie zapanowała jeszcze chora poprawność polityczna, 
Co...

źródło: comment_siyGY2n2rtTl5V6jQZJCrR7OW27cPs2M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BongoBong: Pewnie promil co nie zmienia faktu że jednak nie byli to biali, chińczycy czy indianie. Jakby w Afryce zamachy przeprowadzali TYLKO biali to nie był bym zdziwiony że mnie zstrzymali tam do kontroli. Ty byś pewnie darł jape że rasiści.
  • Odpowiedz
@Equalizer: Dużo, dużo, dużo mniej niż promil. Policz jeszcze raz, bo pomyliłeś się o parę rzędów wielkości. A jak jakiś mały odsetek Polaków kradnie, to usprawiedliwia to generalizację i rozciąganie to wniosków i podejrzeń na wszystkich?

Jasne, że bym się sprzeciwiał. Mam swoją godność i nie życzę sobie rozciągania na mnie odpowiedzialności za cudze czyny. Jestem wolnym człowiekiem i przysługują mi odpowiednie prawa. Jakiś Sebix w mundurku nie może mnie legitymować.
  • Odpowiedz
@BongoBong: Jak ci "ubogacą" córkę albo w zamachu zginie ktoś z twoich bliskich to zmienisz zdanie. I powiedz mi dlaczego mam się nie obawiać NIEKONTROLOWANEGO napływu mas ludzi z tamtych rejonów. Dlaczego nie można sprawdzić KAŻDEGO przybywającego do Europy?
  • Odpowiedz
@Equalizer: Sprawdzaniem niech zajmują się odpowiednie służby.

Ryzyko śmierci w zamachu kogokolwiek z mojej rodziny jest mikroskopijne. Ależ dałeś sobie wkręcić paranoję. Ośrodki strachu tak bardzo pobudzone. Wróg tak bardzo odnaleziony. Życie urojeniami tak bardzo. Najlepsze, że to wróg rasowy. Beka motzno.

Rozsiewasz raka.
  • Odpowiedz
Jak ci "ubogacą" córkę albo w zamachu zginie ktoś z twoich bliskich to zmienisz zdanie

@Equalizer: póki co w Polsce dużo łatwiej zostać zaatakowanym przez łysego sebę z owczarkiem niż być ofiarą "zamachu". Jak rozumiem jesteś za przymusową kontrolą wszystkich sebów, ciągłym ich legitymowaniem na ulicy za wygląd, czy może lepiej po prostu prewencyjnym #!$%@? tak z raz dziennie?
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Jak ostatnio jechałem do Niemiec i stanąłem na parkingu przy bamie odpocząć ok.22.00 to za pół godziny zjawiło się Polizei i ausweis bitte. Co kierowało tymi ludźmi? To, że wpuszczają terrorystów bez papierów, a samochód z polskimi blachami trzeba było sprawdzić bo taki niebezpieczny. #!$%@?ć całe lewactwo na #!$%@?ą jedną wyspę i tam róbcie #!$%@? i sodomie.
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Muzułmanie byli bardzo pokojowi przed tym jak Amerykanie zaczęli zauważać że panują w ich krajach reżimy. Chrapka na Irak i związane z tym wtc czy inne spreparowane zamachy rozpoczęły trwającą do dziś anty-muzułmańską propagandę. Smutne że ludzie myślą tak jak im dyktują, smutne że zamiast być wrogo nastawieni do źródła problemu, stosuje się agresję przeciw pojedynczej, przestraszonej jednostce. Wiecznie widzę ataki na uchodźców, nie na firmy przewozowe które ich nielegalnie
  • Odpowiedz