Wpis z mikrobloga

Kto tak jak ja uważa ze nowy tryb to jedna z lepszych rzeczy jaka mogl wprowadzić blizz daje plusa.
#hearthstone
Serio ludzie nie rozumiem tego bólu dupy. Jesli chcecie żeby bylo tak jak jest teraz to będziecie grać na Wildzie i tam wbijać range, a jesli wolicie żeby co jakiś czas meta sie zmieniala i grano nowymi deckami to gracie standard. W MTG jakos to rozwiązanie dziala :>
  • 19
  • Odpowiedz
@tallman:
ja sam nie wiem, takie rozwiązanie jest niby spoko, ale w hsie nie ma aż tylu setów jak w mtg :D
Jak dla mnie to mogli jeszcze poczekać z rok, no ale zobaczymy jak to rozwiążą

Mi się jedynie bardzo nie podoba reprintowanie kart tak jak brode mówił z healbotem czy belcherem czy z mechami
  • Odpowiedz
@tallman: Jasne, prędzej czy później to musiało się stać. Moim zdaniem jednak jest jeszcze trochę za wcześnie no ale zobaczymy jak blizzard z tego wybrnie. Co do porównywanie z MTG to bym nie szalał bo to jednak karcianka papierowa więc tam ten system był najrozsądniejszy, natomiast blizzard nie musi drukować tych kart więc mógł/może zmiany wprowadzać na bieżąco. Po prostu poszli trochę teraz na łatwiznę, mam tylko nadzieję, że w tych
  • Odpowiedz
@czullo: Ja nie mam bólu dupy bo teraz i tak prawie nie gram,ale jak wejdzie standard to na pewno bede :p ciesze sie ze karty takie jak piloted shredder mad scientist, czy doktor boom wypadną z mety :>
  • Odpowiedz
@tallman: Najwięcej na dziki tryb płaczą ci którzy teraz pewnie graja secret retardinem OH BLITZ BEDZIE MIAŁ W DUPIE BALANS, teraz jest wszystko tak super zbalansowane 80% gier vs paladyn super balans bulwo
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: @tallman: @ZwyklyMarcin: Proszę mnie też zapisać do tego klubu. Mnie jakoś nie boli strata kart, ba, nawet nie bardzo czuje, że mi jakieś karty będą zabierane.

Jedna tylko uwaga - jeżeli wyjdzie kiedyś karta, która oprócz obrazka i nazwy nie będzie się niczym różniła od powiedzmy shreddera, to i shredder powinien być w tym czasie dopuszczony do trybu standard. Tak jest chyba zresztą w MTG

@sandacz_grozy: balansowanie
  • Odpowiedz
@tallman: Nie no spoko, ja jestem daleki od wieszania psów na blizzardzie. Na krytykę/chwalenie przyjdzie czas jak zobaczymy efekt. Mam nadzieję tylko, że tego nie #!$%@?ą i wezmą się też za balans areny a nie tylko standardu.
  • Odpowiedz
@vetroo: jeszcze zobacze jak to w praktyce bedzie wygladalo :D gram moze z 10gier tygodniowo, wiec czeste zmiany w deckach to nie dla mnie. poki co gram control priestem i oil rogue, do innych deckow nie mam kart xD
  • Odpowiedz