Wpis z mikrobloga

@ripp1337: @Mazakv2: chyba fizzem czy tam inną lb, ja lubie postacie pod timfajt.
A prawda jest taka, że jak Ci nafeedują w early, to ciężko coś dalej ugrać.
Jak gram taką leoną, a nikt nie fokusuje ze mną, masakra, innym razem wezme coś pod damage (top/mid) to nie ma nikogo kto by z CC #!$%@?ł.. W goldzie było spoko, a teraz cofło mnie do mitycznego elohell..
@Ziolkowski: Elo hell nie istnieje. Każdą pozycją można carry'ować gry (choć oczywiście jednymi jest łatwiej, innymi trudniej. Handluj z tym ; )

Pro tip - w low elo wygrywa się gry mądrze używając chatu i pingów.
@krycek2: czyli to nie tylko ja? Czuje lepiej.
W każdym razie, rzadko przegrywam linie, a mam ciężko awansować do silver 4 xD
Jak dostane ciężkiego counterpicka to kończe linie max 0:3 (np dobry malphite, grając teemo).
@zolwixx: chyba sie nie skusze xD
2 lata temu też sobie z trudnymi botami nie radziłem.
@ripp1337 tak, żeby ktoś Twoich pingów chciał słuchać. Są gry których nie da sie wygrać.

@mazakv2 main teemo xD Ale zdziwiłbyś się, co ten chomik potrafi. Fakt że jest to postać która potrzebuje dobrego tanka/CC w teamfighcie. Tak to trynda - który moim skromnym zdaniem jest najbardziej trollowanym czempionem, leona, taric, annie, lux..
@Ziolkowski: 2 lata temu to akurat czynnie grałem w brąz V grając na gości z silverów (bo rito uważa, że 4 brązy i gold t oto samo co 2 brązów i 3 silvery). no i tak to się żyło w tym elo hell...

nooo dawaj, pogramy coś, pół roku nic nie grałem, nie umiem nawet drzewka nowych specjalizacji robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ziolkowski: Są gry, których nie da się wygrać, to fakt. Niemniej jednak jesteś jedynym członkiem drużyny, na którego grę masz wpływ w stu procentach i dlatego twój ranking zależy tylko od ciebie. Jeżeli nie potrafisz wyjść z silvera do golda, to znaczy, że należy do silvera. I tak jest z każdą ligą. Nie ma co płakać o innych graczy, bo debile zdarzają się tak samo w platynie i diamencie.
@ripp1337: dobra, pocieszyłeś mnie. Kokoczambo i do przodu. Powiem tak, jak nafeedują postać która Ciebie kontruje, to wtedy jest ciężko wygrać.
@zolwixx: służę pomocą. Do większości dmg postaci najlepsza jest "władca piorunów", czyli środkowe drzewko.

Lece, będę później.
@Ziolkowski: Pisaliśmy o tym niedawno na portalu, generalnie wszyscy trafili o X niżej. Maksymalnie sezon można zacząć od Platyny I, inna kwestia, że po wejściu w nowy sezon następuje reset. Więcej MMR (to prawda, że można mieć MMR ponad swoją ligę) - większa dywizja. Mam wrażenie, że mogli też zmienić jakoś system naliczania MMR, bo - nie zapominajmy - Riot nigdzie oficjalnie nie przyznał się, w jaki sposób go obliczać, a