Wpis z mikrobloga

@Albertic: no zdaję sobie sprawę, że będę już to czasem odczuwał w przyszłości ale chodzi mi raczej o bardziej intensywny i ciągły ból "na świeżo" po skręceniu. Jutro mi pyknie dwa tygodnie, a z rana masakra jest, dopiero po godzince-dwóch przestaje tak mocno doskwierać. ()
@luktuc: Przez miesiąc chodzić nie umiałem. Teraz po 1.5 roku czasem boli, na siłce czy przy bieganiu.
Nie uciskaj tej nogi niczym jeśli nie musisz. Noga wyżej jak dupa!
Polecam wybrać się do fizjoterapeuty, wymaca, powykręca, nastawi poprawnie i wymasuje jeśli będzie potrzeba.

@SpalamTo: Same here, ale ja miałem skręcenie z zerwaniem więzadła, drugi mocno naciągnąłem, kości się rozjechały i pękła torebka stawowa. Przez miesiąc nie byłem w stanie nawet
@FestDziarskiHenk: dzięki za opis swojej sytuacji - teraz wiem, że u mnie lajcik w porównaniu do Ciebie bo ja po dwóch tygodniach normalnie chodzę tyle, że w opasce jeszcze. Czasem obolałe to miejsce mam, czasem nic nie czuję. Jutro spróbuję bez opaski. Jest nadzieja, że dużo szkód sobie nie narobiłem i na wiosnę spokojnie będę mógł biegać. ()