Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke #gnidawygrywazbialaczka

dziś minęła setka..
śmiać się? płakać? czy kurde co robić?

nastrój mam już tak tragiczny, że wszyscy dokoła to widzą i patrzą z politowaniem..
plusem tego wszystkiego jest, że jutro czeka mnie od rana komplet badań
i padła obietnica, że jeśli wszystko będzie ok
czyli mamy tu na myśli oczywiście nieszczęsny pęcherz, do tego nie będzie żadnych innych problemów, to we wtorek dostałbym ten upragniony wypis..
ale oczywiście zawsze coś może się zdarzyć.. tak jak za każdym poprzednim razem, więc w ogóle się nie nastawiam..
  • 41
@gnida84: Od początku ci kibicowałem i psychicznie wspierałem, jak również podziwiałem za wytrwałość. Jak parę dni temu u mnie zdiagnozowano raka postanowiłem że będę nieugięty jak ty. Tak ze nie masz odwrotu. Jako mój mentor musisz dalej dawać przykład.
@gnida84: i to już koniec czy wypis na przepustkę? U mnie to zawsze wyglądało tak, że jak miałem obiecaną i zaplanowaną przepustkę (w przerwie pomiędzy kolejnymi seriami chemii) to zawsze się coś #!$%@?ło, a zamiast do domu byłem zamykany na izolatkę. Jak kiedyś coś przeskrobię w życiu, co będzie karalne więzieniem, powinni ten rok mi odjąć od wyroku. Tak czy inaczej trzymam kciuki, będzie dobrze!
@gnida84: trzymaj się, bracie.
I przypomnę tylko, że w każdej chwili możesz się wypisać na własne żądanie. Czego oczywiście przy Twojej przypadłości nie zalecam, ale masz taką możliwość.
@gnida84: Szczęście kapryśne miewa obyczaje, im bliższe, tym dalsze się nam zdaje. Do końca walcz o swe do zdrowia prawa, niech świat się wali, Ty się nie poddawaj!
@gnida84: Pomyśl, ze zawsze to 100dni mniej do "odsiadki". Każdego dnia jestes bliżej celu i to co się dzieje teraz zaprocentuje w przyszlosci -w jaki sposób, odkryjesz sam w swoim scenariuszu zycia.
Trzymam kciuki za twój powrót do domu, żeby wypuszczono cie w dobrym, bezpiecznym momencie.
Ps:a dla zabicia czasu polecam ci biografie Schwarzeneggera "pamięć absolutna". Mam za daleko żeby podrzucić do izolatki ale Mirko z pewnością pomoże gdybyś chcial :)