Wpis z mikrobloga

@KyloRen: Nie ograniczajmy się, no limits :) Cel na każdym treningu prosty, to wykonać plan. Długoterminowo, to być coraz lepszym w tym co się robi, bez żadnej spiny oczywiście i czerpać z tego satysfakcję.
@KyloRen: Jak ja lubie takie pytania. Nagle kazdy na "forum"/mirko wciaga po 300 kg.
@Gavroche: Mozę chcesz mi jeszcze powiedzieć, ze raw, na jedne nodze i jak byleś niewyspany? Bo rekord IPF dla Eu w sprzęcie jest w tej kategorii o tylko 12,5kg większy (eu standard o 2.5kg), nie wspominając o paru tirach apteki, które się tam bierze.
No chyba ze mamy na mikrokoksach topowego zawodnika 3boju z polszy. Ale
@ukazuyr: Ziomuś obczaj Krzysia Wierzbickiego, nawet nie EU a POL, 380kg coś koło tego, przy wadze 93kg ( ͡° ͜( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Nikt nie napisał więcej niż 250 z wyjątkiem @Gavroche, ale chyba nie znasz tego pana więc nie wiesz o czym piszesz
@ukazuyr: Wszędzie gdzie widziałem, jest rekord Wierzbickiego.

Nie wierzysz w Belyaeva? Przecież to są wyniki z zawodów, proszę Cię.

Jest wiele federacji, i dlatego są takie rozbieżności, jest jeszcze ktoś taki jak Ian Bell 370kg w kat 93kg

Jak widzisz jest paru ludzi robiących 350-400kg ważąc 90-100kg
@KyloRen: No pewno ze sa. Nigdy w to nie watpilem, szczegolnie ze Wierzbicki smigal rekordu juz wczesniej, w juniorach na zawodach akademickich. Ale widzisz ktoregos z nich tutaj na wykopie?
Roznica jest taka, ze tamci zawodnicy sa wiekszosc czasu na ostej strzykawce i robia wszystkie lifty w sprzecie. I nie wiem gdzie napisalem ze "nie wierze" w Belyaeva. Napisalem ze to sa zawody w ROSJI. A to spora roznica, co widac
@ukazuyr: Sprawiasz takie wrażenie, niedowiarka.

Potrafię logicznie myśleć i widzę jak wyspecjalizowaną wiedze z zakresu podnoszenia ciężarów ma Gavroche, był kiedyś zawodnikiem, dlaczego nie może mieć 330kg w martwym?

Sam robię 228kg przy 89kg, nie biorąc nawet supli i nie mając diety, a nawet pasa, pasków i 21lat..

Tutaj nikt nie podał więcej niż 205kg z wyjątkiem 2 osób, nie widzę powodu by im nie wierzyć, kilku gości ze mną na
@ukazuyr:
@KyloRen: zwłaszcza, że powszechnie jest powtarzane przez ludzi typu Spencer Nadolsky czy Dean Somerset, że 2xBW to powinien być standard po roku treningu siłowego. Więc co może się dziać po 15 latach?

A tak wyglądało na początku roku 340 u byłego trójboisty, który od jakiegoś roku trenuje kulturystycznie pod debiuty.
Czy to takie niemożliwe przy dobrym treningu.?
@KyloRen: 240kg.
Pozwolę sobie wrzucić kumpla pośrednio związanego z mikrokoksami. Pośrednio bo robi co mówię, a ja czerpię garściami z wykopu xD.


Jak ktoś chce to może ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2xBW to w kilka miesięcy bez problemów się zrobi.
@HT-Ron: Fajna siłownia, pewnie jest klimacik. Kolega dobry, ile waży?
Ja po dwóch latach nie robienia martwego i z rekordem 135, uzyskalem na pierwszym treningu martwego 180kg xD
@KyloRen: 102 bodajże. Reszta nie wychodzi poza 88 :P Siłownia to jedno z ognisk TKKF - bardzo stara. Część osób ćwiczących to ludzie ~50lvl z zajawką kiedyś na dwubój/trójbój i kulturystykę - jest od kogo ewentualnie czerpać wiedzę.
Jako ciekawostkę dam, że "właściciel" ma rekord 270 w martwym a jak sam mówi, martwego nie robił. Piłował przysiady (250pr) ~200x12, a byli i dużo mocniejsi w tej piwnicy ( ͡
@HT-Ron: Widzisz, mam podobnie :) Z tym ze Stara Gwardia ( tak ich nazywali ) już nie trenuje, z wyjątkiem obecnego "właściciela" który także siada, a raczej siadał ćwiartkę :) Lubię takie siłownię, maja swój klimat, historię ( ileż sie nasłuchaliśmy o ludziach wchodzących tam przez drzwi, schylonych i bokiem. Tacy wielcy byli :) )