Wpis z mikrobloga

@yourboss: Mówisz do PiSu? Ja nie jestem pisowcem.
Akurat o stosunek PiSu do gospodarki się nie martwię, wiadomo natomiast, że banksterzy i Niemcy będą starali się zdestabilizować sytuację gospodarczą w kraju, by obalić niewygodną władzę - to jest standardowe zagranie, już w średniowieczu, ba, w antyku tak robiono.
Przypomnij sobie wojnę celną z Niemcami w międzywojniu - a nie tylko z nimi mieliśmy wojnę gospodarczą, z Czechami np. też.
Coś za
Krzeslo_Komora: Tak, a kazdemu kto protestuje Soros wyplaca 10k $ w gotówce i wręcza jarmulke z napisem KOD


@warpig566: Czemu wyolbrzymiarz, koloryzujesz, przeinaczasz i emocjonujesz?
Jaka jest prawda?
Fundacja Batorego jaki ma roczny budżet? Kogo wspiera? Jaką kwotą?
To są wszystko jawne dane.
Teksty typu "10$ hurr durr jarmułkę" to prostacka metoda manipulacji, grająca na emocjach, i mająca zbudować wrażenie, że adwersaż jest niepoważny.
A tu nic niepoważnego nie ma.
Ile
@yourboss: miałem na myśli szerszą perspektywę czasową. Przykładowo - w krótkiej pespektywie przechandlowanie niezależności ekonomicznej za większe przychody w krótkiej perspektywie mogą być kuszące, ale patrząc z szerszej perspektywy, nigdy nie są. Vide - zabory, na przykład.
Nie łudź się - takie dyskusje polacy uprawiali i 100, i 200, i 300 lat temu.

i zdrowie za ideały i umarli w biedzie.

Popełniasz częsty wśród Polaków błąd logiczny, polegający na traktowaniu idealizmu