Wpis z mikrobloga

Zostawcię Xanthię w spokoju. To jest dobra, ale zagubiona osoba z problemami i po wielu przejściach w życiu. Opowiadała mi. Jeśli nie kłamała, to bardzo jej współczuję i żal mi jej, że miała takie życie. Nie będę tego opisywał i na światło publiczne wynosił, ale uwierzcie, że nie jest to fajne co mi opowiadała.
Po prostu nie atakujcie jej. Proszę was o to jak ludzi. Skończcie już tą aferę i gównoburzę. Dajcie tej dziewczynie żyć.
#afera #xanthiacontent
  • 33
@Axelio: jej nie trzeba komentować i chyba wszyscy zgadzamy się w jej kwestii, ale... a Ty aby na pewno jesteś dobrą osobą by oceniać czy ktoś jest zagubiony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Axelio: jeżeli stoję w miejscu gdzie wszyscy plują na mnie jadem, to odwracam się na pięcie i wychodzę. Opadną emocje, jeżeli jest sens to wracam i rozmawiam na chłodno, albo mam to w dupie i żyje dalej. Przy takim nabuzowaniu podniecenia sprawą @Xanthia powinna na jakiś czas stanąć w cieniu. Jeżeli się wygłupiła, uderzyć w pierś i powiedzieć dałam kolokwialnej dupy, przepraszam. Jeżeli miała rację (nie do końca kumam wątek racji
@Axelio: Czyli teraz wszyscy maja zrobić to czego chciala od klopsztabgi- przeprosić i powiedzieć ze miala racje? xDD to jakaś kpina żeby ktokolwiek musial sie tlumaczyc przed zagubionym nerdem który na morko czuje sie celebryta i polbogiem.