Wpis z mikrobloga

Mirasy właśnie z FB dowiedziałem się że moja ex nie mówiła mi prawdy dlaczego chce się rozstać, twierdziła że "nie wybieram między tobą a nim tylko między tobą a nikim" a na fejsiku dzisiaj już widziałem wpis jegomościa " ;*" na jej tablicy. Wiedziałem że piszą ze sobą sms'y ale nie sądziłem że w 2tyg po naszym rozstaniu już takie wiadomości będę sie sypać.

Rzućcie ciepłym słowem mireczki bo smutno bardzo :( Dalej ją kocham :((( 3 lata razem
#feels #logikarozowychpaskow
#zwiazki
  • 66


@13vito37: nie przesadzasz trochę? Mógłbyś tak o niej mówić gdyby będąc z magnevox spotykała się z tym 2gim i go zdradzała, natomiast ona kiedy poczuła, że związek się wypalił i zaczyna czuć coś do kogoś innego zakończyła związek- to chyba szczere i dorosłe postawienie sprawy, a nikt nie powiedział, że w tamtym momencie nie była z tym 3cim w sferze czysto koleżeńskiej. Być może po prostu zaiskrzyło po zerwaniu, nie wiemy
@Iliaen: Jeszcze jak byliśmy razem, w grudniu to pisała z nim, ja wiedziałem o tym ale nie przeszkadzało bo po koleżeńsku to było. Jak widać już wtedy #!$%@?łem a ten berys to wykorzystywał z premedytacją. A tak mnie kochała, mówiła że jak bym wtedy powiedział żeby z nim nie pisała to by przestała bo jej na mnie zależało
@Iliaen: Jeszcze jak byliśmy razem, w grudniu to pisała z nim, ja wiedziałem o tym ale nie przeszkadzało bo po koleżeńsku to było. Jak widać już wtedy #!$%@?łem a ten berys to wykorzystywał z premedytacją. A tak mnie kochała, mówiła że jak bym wtedy powiedział żeby z nim nie pisała to by przestała bo jej na mnie zależało


@magnevox: to był koleżeński