Wpis z mikrobloga

@rothen @Franek666:


@toodrunktofuck: ciekawostka: radio można słuchać nie tylko dla muzyki. Są wywiady z ciekawymi ludźmi i artystami, rozmowy na interesujące tematy, wiadomości, saloniki polityczne, słuchowiska, czytanie książek...

W te święta w pewnym momencie zorientowałem się, że robię ciasto, o którym się dowiedziałem w radiowej Trójce słuchając zespołu poznanego dzięki tejże stacji - The Dumplings.

Poza tym w aucie łatwiej mi włączyć radio, niż nosić ze sobą nagrane płyty czy
@SebusPL: jak mnie tacy ludzie #!$%@?. O #!$%@? jestem taki dojrzaly i wyrafinowany, ze slucham tylko trojki. Zadne inne eski sreski czy maxy #!$%@?, bo tam tylko te glupie hity z hameryki. Do sniadania vivaldi, a na kolacje bach. W samochodzie tylko muzyka klasyczna z trojki, bo rmf jest dla podludzi. Na imprezy tez bierzecie swojego diskmana z nagranymi koncertami chopina, bo disco polo dla wiesniakow?
@rothen: @splesnialakanapkazplecaka: jak ktoś spędza część swojego życia w samochodzie to tak, słucha radia. Są audiobooki, muzyka z mp3, radia internetowe jak jest zasięg sieci odpowiedni, nawet jakiś nieabsorbujący dokument potrafię obejrzeć. Ale radio to radio. Ma coś w sobie. Lokalne wiadomości, sytuacje na drogach itp.