Wpis z mikrobloga

@rothen: A czemu nie? Jest masa ciekawych, autorskich audycji w radio. Tylko trzeba się wysilić i poszukać co zajmuje na tunerze jakieś 30 sekund. Radiowa Czwórka, w Krakowie Radiofonia, kiedyś Roxy (Towary kolonialne Mariki, teraz Roxy to szajs), Chili Zet - masa muzycznych inspiracji.
Puszczanie tych samych piosenek 3 razy dziennie to ciota i #!$%@?


@nikeroni10: no na RMF MAXX są jakieś piosenki? Nie zauważyłem...
BTW, 3 razy dziennie? Rzadko coś jak na dzisiejsze standardy promowania "hitów"
@Kaelthas: ale też ciągle ten sam repertuar :(


@Ranger: no niestety, też grają w kółko. Przydałaby się jakaś zasada typu puszczanie danego utworu nie więcej niż 3x w tygodniu - wniosłoby trochę świeżości... Co nie zmienia że nadal jest to jedna z niewielu stacji nadających się do słuchania.
@nikeroni10: RMF przestał być dobrym radiem jakieś 12 lat temu.( ͡° ʖ̯ ͡°)


@OSH1980: tak z 10 lat temu robiłem z siostrą porządki w jej pokoju - między innymi trafiliśmy na kasetę magnetofonową z notatką "RMF". Okazało się, że był tam nagrany RMF ot tak sobie, jakieś 7-10 lat wcześniej. Ja pierniczę, chyba nikt by nie rozpoznał że to RMF :) Trochę rock'n'rolla, jakaś audycja, metallica,
@nikeroni10: denerwujace, ale to dlatego, że cały program dzienny stacji to same listy przebojów. jakieś tam top 20 świata, potem jakieś top20 tej stacji, potem #!$%@?. a ludzie którzy głosują na te piosenki głosują na kilku listach i wybierają te same kawałki. Dlatego później co godzinę się zmienia lista, a w każdej liście jest to samo
@enron: Ja mam 40 kaset z muzyką RMF-u. Ale nagrywałem tylko muzykę… I wciąż się zbieram, żeby to zdigitalizowac, ale to proste nie będzie, bo podłaczenie zwykłego jacka do wyjścia słuchawkowego z jednej strony, a do wejścia mikrofonowego z drugiej dało koszmarny efekt…( ͡º ͜ʖ͡º)
2016r

słuchanie radia. wy tak serio?

@chud: słuchanie radia jest dla podludzi ewentualnie starszych osób które nie radzą sobie ze stworzeniem własnych playlist, których możesz słuchać wszędzie


@rothen @Franek666: nie w każdej pracy możesz sobie puścić co chcesz i nawet te 8 h o suchych uszach nie da się przepracować. a w domu jak siedzę w kuchni rano to sobie puszczę radio żeby posłuchać wiadomości czy muzyki której normalnie raczej