Wpis z mikrobloga

Polecam każdemu posiadanie łopaty teleskopowej.
Od paru lat oczekuje na zimę z myślą, że znów będę królem odśnieżania.
Idę do auta, otwieram drzwi, wyjmuję łopatę i szybkim, zdecydowantm ruchem ją rozkładam.

Wszyscy wokół patrzą ze zdziwieniem i myślą "lol, łopata". A ja celebruję tę chwilę.
Odśnieżam sobie wokół auta ścieżkę, aby nie chodzić butami po śniegu, potem dach samochodu, pokazuję im, że mogą sobie tymi zmiotkami co najwyżej dywanik wytrzepać z lodu Janusze na zimę welurowe zostawiają.

A potem biorę odmrażacz do szyb i psikam po całym aucie. Piękny zapach rozchodzi się wokół i oni wiedzą, że zaraz odjadę i zostaną z tą swoją złotą kartą kredytową, którą skrobią szybę. Ale ja nie kończę o nie! Jedząc bułkę i sypiąc nią w koło biorę strzykawkę i do baku wlewam środek dla diesli, aby lepiej odpalał. Następnie ściereczką do sucha wycieram szyby, tak, aby nie zamarzły w czasie jazdy. Idealnie suche, czyste i zadbane.

Dopiero wtedy odpalam auto, ale robię to w sposób niezwykły. Parę razy grzeję świece żarowe, niech wiedzą, że mnie stać. Auto odpala od razu i dodatkowy moduł ogrzewa płyn chłodniczy. Kłęby dymu unoszącego się zaraz na ziemią robią wokół mojego auta aurę, która na długo zostanie stojącym z otwartymi ustami widzom.
Zdejmuję rękawiczki i gołymi rękami chwytam kierownicę, następnie włączam oświetlenie prędkościomierza, bo światła uruchomiły się same i powoli odjeżdżam na pierwszym biegu, bez gazu.


#samochody #motoryzacja #protip #takaprawda #heheszki #truestory
fstab - Polecam każdemu posiadanie łopaty teleskopowej.
Od paru lat oczekuje na zimę ...

źródło: comment_9829k5cH25Zyaw1iNmyBoaguCGgBEvei.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MRKRUS: Ja wolę nie sypać po innych samochodach w trakcie jazdy, to denerwuje innych kierowców.

Policjanci mogą ukarać kierowcę jadącego nieodśnieżonym autem mandatem w wysokości nawet do 500 złotych - ostrzega Wioletta Dąbrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Podkreśla, że poruszając się nieodśnieżonym samochodem powodujemy zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
  • Odpowiedz
@MRKRUS: twoj portfel tez sie zrobi lżejszy jak trafisz na bagiety , ostatnio czesto rano po opadach widze jak zgarniaja czołgistow zeby zaplacili podatek od glupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz