Wpis z mikrobloga

Hej #mirko mam taki problem: przeprowadzam się z miejsca gdzie miałem internet z #upc 250 "Fiber Power" (Prędkość pobierania: do 256000 / Prędkość wysyłania: do 20480) do miejsca gdzie nie mogę z niego korzystać. UPC nie pozwala mi zrezygnować z umowy i sugeruje cesję na kogoś innego. Za internet ten płacę 87,99 PLN miesięcznie. Umowa ważna jest do 12 kwietnia 2017 roku. Chętnie będę dopłacał komuś co miesiąc 27,99 PLN za przejęcie ode mnie tej umowy (spiszemy między sobą umowę).

Czyli jeśli szukasz internetu to za to 60 PLN otrzymujesz internet 250 Mbit/s!

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na bartosz@idct.pl

DOBRA FLASZKA GRATIS!

#internet #cebuladeals #pomocy #informatyka
  • 32
@idct: mialem to samo z netia, wyslalem pismo ze zmieniam adres zamieszkania i w zwiazku z tym nie chce rozwiazywac umowy a przeniesc instalacje, odpowiedz byla negatywna brak warunkow technicznych. Gdy probowali mi naliczyc kare za rozwiazanie umowy zainterweniowal rzecznik konsumenta i nagle sie dalo rozwiazac umowe bez kar.
@idct: ciekawe, jak kozłem kiedyś umowę z UPC, to zapewniali, że przy zmianie miejsca zamieszkania albo przyniosą, albo rozwiążą umowę bez kar. coś się zmieniło w tym temacie?
@idct: Ja bym się upierał przy tym, że ty nie chcesz rezygnować z umowy, ale jeżeli nie są w stanie zapewnić Ci usługi to jesteś zmuszony do wypowiedzenia umowy.
Ja bym się upierał przy tym, że ty nie chcesz rezygnować z umowy, ale jeżeli nie są w stanie zapewnić Ci usługi.

Czyli tak naprawdę możesz się upierać przy winie operatora.