Wpis z mikrobloga

Hej #mirko mam taki problem: przeprowadzam się z miejsca gdzie miałem internet z #upc 250 "Fiber Power" (Prędkość pobierania: do 256000 / Prędkość wysyłania: do 20480) do miejsca gdzie nie mogę z niego korzystać. UPC nie pozwala mi zrezygnować z umowy i sugeruje cesję na kogoś innego. Za internet ten płacę 87,99 PLN miesięcznie. Umowa ważna jest do 12 kwietnia 2017 roku. Chętnie będę dopłacał komuś co miesiąc 27,99 PLN za przejęcie ode mnie tej umowy (spiszemy między sobą umowę).

Czyli jeśli szukasz internetu to za to 60 PLN otrzymujesz internet 250 Mbit/s!

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na bartosz@idct.pl

DOBRA FLASZKA GRATIS!

#internet #cebuladeals #pomocy #informatyka
  • 32
@idct: Kiedyś było tak, że gdy UPC nie mogło świadczyć umowy w nowym miejscu zamieszkania umowa była zrywana natychmiastowo z powodu ich winy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż tak się pozmieniało? Przeczytaj umowy może znajdziesz coś ciekawego. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Artrix:
@idct: niestety, ja już to przećwiczyłem i płaciłem karę. Straszenie rzecznikiem nie pomogło, a taka umowa nie była na mnie, więc nie mogłem mu samodzielnie przekazać sprawy.
@idct: Ja miałem ciekawą sytuację przy zrobieniu cesji na początku poprzedniego roku. Cesja była zrobiona na inną osobę z rodziny, żeby mogła zrobić odpis od podatku, bo ja już 2 razy to zrobiłem. Umowa po zrobieniu cesji przeszła na czas nieokreślony, chociaż rzeczywiście powinna trwać jeszcze ponad pół roku. I mogliśmy podpisać wcześniej nową umowę, na lepszych warunkach.