Wpis z mikrobloga

@Namarin: Myślałem o tym, ale ostatecznie chodziło o redesign. A skoro pozostałem w tym samym universum bez crossoverów, zostawiłem look&feel oryginalnego Solo (no i samego Forda w tej roli), oraz ogólny schemat jego ubioru, to musiałem pobawić się gadżetami. Wiem, że do mistrzów od starwarsowych propsów się (póki co) nie umywam i oryginalny blaster jest kultowy, ale musiałem spróbować.

@dreaper: Bo Solo wisiał kasę nie tylko Huttom ( ͡°
@adawidowicz: No elegancko to wygląda. Jedyny problem jaki widzę, to że blaster się za bardzo zlewa z tłem. Nie lepiej by było go zrobić prawie czarnego i uwydatnić tą czerwień, a za dodać jakąś jasną chmurkę? Poodbijanie trochę światła w cieniu twarzy też może jeszcze coś dodać.
@DarkBolo: I know :). Ale jest pewien powód - wyzwanie na jakie to robiłem polegało na redesignie postaci. I jak pisałem wyżej

A skoro pozostałem w tym samym universum bez crossoverów, zostawiłem look&feel oryginalnego Solo (no i samego Forda w tej roli), oraz ogólny schemat jego ubioru, to musiałem pobawić się gadżetami. Wiem, że do mistrzów od starwarsowych propsów się (póki co) nie umywam i oryginalny blaster jest kultowy, ale musiałem