Wpis z mikrobloga

Strasznie często na #tinder widzę dziewczyny z kolczykiem jak na obrazku i stwierdzam, że to jest dziwne, karynowate, brzydkie i jak można coś takiego nosić. Trochę #patologiazewsi osoby z tym czymś dla mnie nie są zbyt poważne. Nigdy bym się nie umówił z taką dziewczyną, bo wstyd by było wyjść z nią do ludzi.
#oswiadczenie #takaprawda #tfwnogf #podrywajzwykopem
brunetroll089 - Strasznie często na #tinder widzę dziewczyny z kolczykiem jak na obra...

źródło: comment_8JRXYXTUkRCs3hQJzMx0R1YX2MjBRa3o.jpg

Pobierz
  • 69
@brunetroll089: Podzielam Twoje zdanie. Wygląda to co najmniej śmiesznie, a i tak będą się spinać, że co Ciebie obchodzi co ona nosi itd. kompletnie to nie pasuje, oszpeca i również bym się z kimś takim nie umówił. Nie jest to dla mnie w żaden, nawet najmniejszy sposób atrakcyjne, odrzuca mnie na wejściu. Wielcy obrońcy dziewczyny ze zdjęcia się znaleźli bo pewnie sami marzą o czymś takim albo już mają i czują
@Ravciu: Nikt nie ma bólu dupy, bo każdy ma prawo do opinii, ale argument, który użył jest nielogiczny. Co ma wspólnego kolczyk w nosie z patologią? I ty się spinasz, że np ja mam inną opinię to znaczy, że mam/nie mam/ marzę o dziewczynie. Na jakiej podstawie tak stwierdziłeś? Fucklogic.
@siusiaczek: Mi chodziło o marzenie o takim kolczyku. Nie spinam się tylko wyrażam własną opinię :D. Zauważyłem, że osoby nie żyjące w jakiejś "dziwnej" subkulturze takich dziwactw sobie nie prezentują, oczywiście nie można generalizować, ale zazwyczaj u mnie się to sprawdzało.