Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś w miare taniej karty wlan do PC. Zalezy mi aby była ciut mocniejsza, gdyż TL-WN321G to tragedia i po przestawieniu kompa o 2 metry ledwo łapie zasięg a załadowanie jakiejś strony to wyzwanie.

Polecicie coś ? w sumie router jest na dole, ja mieszkam na piętrze pierwszym, ale w rogu. Może macie jakieś konkretne modele warte uwagi?

Ważne, aby był zgodny z windows 8, bo mam też tp-linka wn422g i niema sterowników na win8, a na tych co są to pokazują sie bluescreeny....

#wlan

#cokupic #komputery #wifi #internet
  • 11
@Solitary_Man: a nie chce całe życie kraść sąsiadowi neta... Telefon np. lapał normalnie i działał net lepiej duzo, ale teraz nawet tego telefonu nie mam xD

Myśle, ze jak kupie lepsza karte to sąsiadowi nawet pokradne neta coś, bo telefon niekiedy łapał, wiec mysle ze dobra karta sobie poradzi lepiej
@Deszczowy_Smok:

Ważne, aby był zgodny z windows 8, bo mam też tp-linka wn422g i niema sterowników na win8, a na tych co są to pokazują sie bluescreeny....


Masz wersję V1? No to trochę pech. Do V2 są sterowniki beta dla Win8, których aktualnie używam. Stery do Win7 zresztą również działały. Możesz sprawdzić, czy do Visty działają.