Wpis z mikrobloga

175cm wzrostu i 50kg wagi, uprawiam (póki co) wyłącznie aeroby: bieganie, rower, pływanie, bieżnia, rower stacjonarny. Aktualnie uprawiam sport 1-2h dziennie, codziennie. Przez ostatnie dwa tygodnie dziennie spożywam 1400-1800 kcal, codziennie ryż, jogurt naturalny, czasem coś słodkiego. Od maja straciłem 10kg.

Link do posiłków jakie zjadłem, jakby coś było nie zrozumiałe to pytać, na prawo od godziny jest podsumowanie całego zjedzonego posiłku a poniżej linii przerywanej podsumowanie dnia.

http://pastebin.pl/view/21578b18

Moglibyście coś doradzić, co zmienić w mojej diecie i aktywnościach fizycznych żebym mógł trochę przytyć, ale żeby wraz ze wzrostem wagi szedł wzrost mięśni i ogólnie poprawa wyglądu sylwetki? Nie chcę wrócić do tego co było, slim-fat czyli niby chudy ale bardziej otłuszczony niż umięśniony.

#dieta #cwiczenia #silownia
  • 15
@Kuchasz: stopniowo zwiekszaj kcal, ogranicz treningi wydolnosciowe na rzecz silowych. ciezko mi sobie Ciebie wyobrazic, waze ponad 80 kg przy tym wzroście i to i tak slabo wygląda...
@Karoleer: przy odpowiednim świetle jak podniosę ręce do góry to bardzo mocno widać mi żebra, wgłębienie w mostku no ogólnie słabo jest. Nogi wydają mi się być lepsze, ale zawsze tak miałem że na górze odkładało mi się mniej niż na dole.
@Barteklowca: mógłbyś dodać coś więcej? W sieci właśnie takie diety widziałem, no chyba że czegoś z nich nie zrozumiałem ale wyliczenia samych kalorii były podobne, ba! Widziałem nawet diety na 1000kcal które przewidywały ćwiczenia.
@Barteklowca: No a co z planem treningowym? Samo zwiększenie ilości spożywanych kalorii w formie wymienionych przez Ciebie makroelementów sprawi że moja sylwetka zacznie wyglądać bardziej sportowo?