Wpis z mikrobloga

dokładnie, co za różnica mięśnie czy wózek( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Przetok: niedługo sobie takie mięśnie wyhoduje, że nawet sam sobie tyłka nie będzie w stanie podetrzeć, nie wspominając o obracaniu głową czy opuszczeniu rąk wzdłuż ciała. To zdecydowanie kalectwo.
niedługo sobie takie mięśnie wyhoduje, że nawet sam sobie tyłka nie będzie w stanie podetrzeć, nie wspominając o obracaniu głową czy opuszczeniu rąk wzdłuż ciała.


@InsaneMaiden: hahahahahaha
Przypomniała mi się historyjka jaką kiedyś ziomek opowiadał. Sprzedawał anaboliki i kupił od niego jeden taki suchoklates kilka paczek na 3 miesiące. Po dwóch miesiącach przychodzi i taki dialog mniej więcej się między nimi wywiązał. Z-Ziomek, S-Suchoklates

[Z] -No siema, co tam? Są przyrosty?
S.....5 - > niedługo sobie takie mięśnie wyhoduje, że nawet sam sobie tyłka nie będzi...

źródło: comment_XnsEePuemCUXlBKFuTR980S3KkxRscou.jpg

Pobierz
@Songox25: bez przesady z tymi latami. Gościu ze zdjęcia zrobił to w rok. Wiadomo, że dieta i dobry trening, ale takiego treningu bez jego stacka nie byłbyś w stanie zrobić. Nie jest Arnold, ale takie coś jest nierealne dla naturalsa w rok.
@Songox25: Generalnie chcialem sie odniesc do twojego wywodu nt. sterydow, i tego ze trzeba #!$%@? zeby zbudowac dobry miesien, nawet na towarze. Nie twierdze ze tak nie jest. Czytalem ostatnio sajens pejper nt. wlasnie porownania pomiedzy osobami cwiczacymi, osobami niecwiczacymi, osobami cwiczacymi na sterydach, osobami niecwiczacymi na sterydach. Wszyscy na takiej samej diecie. Takie same treningi. Najwiekszy przyrost masy miesniowej odnotowali oczywiscie cwiczacy na bombie, pozniej byli niecwiczacy na bombie, pozniej
Daj link to poczytam, bo nie chce mi się jakoś wierzyć.

@d0nezo Zresztą, nawet jeśli miał przyrosty, to zejdą mu w góra 6 miesięcy, znam ja takich co się napompują sterydami, trzymają dietę i ćwiczą do tego ale po osiągnięciu oczekiwanego efektu rzucają dietę i nie chodzą na treningi. Woda schodzi i nic nie widać, tylko wątroba nadwyrężona i jajka skurczone jak się nie odblokowali.
@d0nezo: były badania, że sterydy nawet u niećwiczących dawały przyrost mięsni i spadek tkanki tłuszczowej, tylko że pewnie robiono je na suchoklatesach z piwnicy albo grubych mirkach. Myślę, że w przypadku gdy ktoś ma kilkuletni staż na siłowni i jakoś tam wygląda, to w jego przypadku samo kłucie się bez treningu nie wystarczy by dalej rosnąć, trzeba się bardziej postarać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy siak
@d0nezo: http://www.nejm.org/action/showImage?doi=10.1056%2FNEJM199607043350101&iid=f01

Z tego wynika, że mieli tylko lepszy przyrost beztłuszczowej masy ciała i wynikające z tego większe mięśnie. Przyrost siły był niższy.

Przy czym najważniejsze, że sterydy kiedyś odstawisz, bo niszczą organizm a ćwiczyć możesz latami i poprawia to zdrowie. Na dłuższą metę dużo bardziej opłaca się ćwiczyć na sucho niż brać koksy i się #!$%@?ć.

skurczone* jajka sa spoko bo fiut wydaje sie wiekszy


Niekoniecznie, po cyklu gdy się
Zakladamy ze bioracy towar ktos, ma mozg i wie co i jak.


@d0nezo: No ale tylko u nie odblokowanego człowieka zostaną małe jajka o których wspomniałeś.

edit. A w ten mózg to bym wątpił jeśli ktoś brałby koks nie ćwicząc, a o takim przypadku pisałem.