Wpis z mikrobloga

@wykopowy_brukselek: Pozwolę jeśli nie będziesz zaśmiecać Mirko takimi pierdami. Wyobrażasz sobie co by tu się działo gdyby każdy Mirek żalił się, że coś mu w życiu nie wyszło?
Ludzie mają o wiele gorsze problemy, nie piszą o tym na Mirko i o dziwo żyją.
@rdza: wykorzystam, wlasnie szukam, ale ten pasowal mi idealnie terminem no i nigdy nie biegalem w Alpach.
jak na razie mam MIUT 85km w kwietniu, Cortina Trail w czerwcu i idealnie pasowal mi sierpien...ale zawsze jest B7D we wrzesniu w okolicach ktore kocham, wiec czemu nie...
@Szymson: "spośród 248 ochotników do mety dobiegło tylko siedemnastu" - mam nadzieje ze to opis dystansu 140:) to jednak mysle ze taki mocny to nie jestem:) ale 100 powinna byc w zasiegu...tylko dziwne, w regulaminie pisza o 500 miejscach a na tej stronie o 700...
@AvantaR: tak, tyle ze ja jadac na bieg musze tak kombinowac by cos zrobic z zona I dwojka dzieci i przewaznie zabieram je ze soba i mamy wakacje dodatkowe, taki sposob na zwiedzanie przy okazji biegow
akurat TDS byl w swietnym terminie bo to czas mojego zaplanowanego urlopu. Fuji na pewno jest dla mnie za daleko, tak samo jak obie Ameryki:) Europa jak najbardziej, tyle ze nie wszedzie mozna sie raz
@wykopowy_brukselek: No, ale przecież jest Lavaredo (w Cortinie rodzinka będzie się dobrze bawić, ale już po zapisach w sumie), jest Grossglockner, Eiger. W niższych górach - Ultra Trail Hungary (jadę drugi raz), Istria100 (miałem jechać, ale JP wygrało) czy np. Ultra Trail Barcelona. Jest gdzie biegać, a na większości biegów nie ma losowania :)
@wykopowy_brukselek: Widzimy sie na Cortinie! Też się wybieram i już się doczekać nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Rzeźnika rzeczywiście możesz żałować - niesamowity bieg...
Ultra jednak Ci u nas dostatek. Masz ŁUT, masz DFBG, masz Chudego, masz Zaporowy... :)
@PolskaBiega: nad dwoma pierwszymi mysle, zastanawiam sie tylko czy przerwa miedzy Cortina a DFBG nie jest z akrotki, choc w sumie Cortina to nawet nie 60 km...na chudego juz dawno nie ma miejsc z tego co widzialem
jak wskazuje moj nick nie mieszkam w Polsce, wiec nie na wszystko mam lawty dojazd:)
@wykopowy_brukselek: No tak, Cortina to koniec czerwca, a DFBG początek lipca. Pytanie, jak mocno chcesz pobiec CT. Jeśli chcesz się zniszczyć, to się pewnie nie zregenerujesz. A na Chudego zapisy jeszcze nei wystartowały - pewnie patrzyłeś na listę zeszłoroczną :)
Hmmm... a co z biegami typu Trans Gran Canaria lub Madeira Ultra?