Wpis z mikrobloga

@PolskaBiega: Madere biegne, tzn biegne 85 km MIUT. a z Chudym pewno masz racje
ja nie biegam na maxa, bieganie mam zabronione przez dwoch lekarzy:) biegam ile dam rady, ogolnie pierwsze 30-50% stawki to moj cel niestety, kiedys zdazalo mi sie 8-10% ale to juz nie wroci:)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: O lipa :/ Ja od początku grudnia praktycznie bez normalnych treningów jestem, mam punktowy ból w stopie i żaden fizjo nie potrafi sobie z tym poradzić. Szczerze - już nie wiem co robić, chyba czekać, aż samo przejdzie (a nie przechodzi).

Oczywiście kontuzja pod tytułem - "nawet nie zauważyłem". Dopiero po ŁUT70 stwierdziłem, że muszę dać odpocząć stopie bo faktycznie nie przestaje boleć.
  • Odpowiedz
@AvantaR: no to tez porazka...ja tylko sie martwie ze zaraz zamienie sie w kulke 100kilogramowa
ja lubie jesc, jem duzo, no bo przeciez biegam 100km/tydzien, do tego co dzien min 8-10 km spacer do pracy/z pracy
do tego silownia itp...
a teraz nog w ogole nie moge robic na slice, przy czesci cwiczen tez jednak nogi sie przydaja...nie bedzie lekko nagle ograniczyc tak calorie...bo do tej pory nawet przy takim
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Oj stary, choćbym słyszał siebie. Mam to samo. Nawet kupiłem biegówki, żeby wychodzić z domu bo wtedy stopa mnie obciążona. Jak na złość po tygodniu przyszła odwilż. A co to zrobiłeś w ogóle? Czy nagle stwierdziłeś, że coś nie tak ze stopą?
  • Odpowiedz