Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy jakie BCAA byście polecili do codziennego stosowania. Głównie mi chodzi o dobry stosunek jakość/cena, bo jak patrze w necie większość jest dość droga (400 g starcza na 30 dni a kosztuje 80-100 zł)
Macie jakieś w miarę tanie i sprawdzone? To moje pierwsze BCAA, dotychczas używałem tylko odżywek białkowych i elektrolitów
#mikrokoksydeals #pytanie
  • 14
@Celinka95: poczytaj sobie o tym, coś mi się kojarzy, że nawet wk coś o tym nagrywało. musisz sprawdzić, w skrócie poprawisz wytrzymałość. bcaa to gówno, w laboratorium może i działa w praktyce w tak niewielkim stopniu, że szkoda pieniędzy.
@bekartproboszcza: @beaverr: Jak mają aminokwasy rozgałęzione nie działać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kwestia tego jaka jest ich cena jako suplementu w porównaniu do jedzenia które kupuje się w sklepie.

Jeśli śpisz na pieniądzach to możesz śmiało kupować. Możesz też wyrzucać hajs w błoto albo oddać na dzieci w hospicjum. Polecam to ostatnie. @Celinka95:
@Celinka95: szkoda, ze trener nie polecil ci odpowiedniej diety zamiast od razu ladowac suplementy. Bcaa mozna spokojnie dostarczyc wraz z pozywieniem a ludzie bardzo przeceniaja jego mozliwosci. Tak jak napisal ktos wyzej, jak masz kase to kupuj ale wg mnie nie zauwazysz roznicy. Stawialbym przede wszystkim na diete a nie suplementacje.