Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa to jest jakaś porażka. Ja myślę że to judejskie k---a głupie społeczeństwo,ta banda imbecyli, która głosowała na tych k----w karakanów z Rzymu to jest jakieś k---a nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne jak moje gdzie postawiłem mój mieszek, moją siatkę na ryby, moje sandały, wszystko inne i dla was znaczyło tylko to p--------e 70 czy 80 osób to was powinno się j---ć k---a, tak się powinno was j---ć, jak tylko może was j---ć Piłat! Faraon was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Piłat k---a. Aż wasz kukle k---a będą swędziały z bólu. To jest dramat k---a. To jest dramat, że w tym antychrystusowej Judei, w tej Judei w którym k---a nikt nie był w stanie powiedzieć, że Jezusa Chrystusa zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sanhedrydzkie K---Y! powtarzam sanhedrydzkie K---Y! Sanhedrydzkie K---Y tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, i że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wprowadzić do senatu. Będzie was Rzym ruchał w dupę, będzie was Piłat k---a dymał tak, jak was faraon nie dymał. Ta k---a, ten mały karakan, j----y Judasz śmieć, zniszczy was. Herody, Cezary, Sanhedryny będą wam k---a odbierały smak życia, wy k---a idioci. Judejscy idioci. Ja mam to w p-----e k---a, bo ja mnie stać na wszystko. Będę żył k---a tak! W--------ę jeszcze dzisiaj, już osioł kupiony i będę się z was k---a judejskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy k---a debile, którzy te k-------o rzymskie wybrali. Nie na Jezusa, nie na Jana Chrzciciela , tylko na jakieś k---y saduceuszy, żydów w dupę j------h k---a, na faryzeuszy p------------w głosowali. To właśnie jest ta k---a Judea. Przez taką k---ę Judeę, przez was k---a chuje nic się w tej prowincji nie zmieni, bo jesteście c--j warci i trzeba was j---ć, r----ć i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych k----w, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście na Jezusa głosowali, którzyście wspomagali go, dziękuję. Bo to garstka Judejczyków, garstka Judejczyków, dzisiaj to jest 70 osób, może 80. Zgaś ten krzak gorejący bo ci go zgaszę na amen.Tak, tak, tylko to się k---a w tej k----e Judei nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że k---a wasze p--------e gaje oliwne to jest wasz majestat, wasza godność! Robota k---a w rybołówstwie i dług u lichwiarza to wy k---a Judejczycy, c--j z wami. Nie warto było k---a, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k---a gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie k---y głosowali na Rzym-niech was szlag trafi, c--j warci jesteście, antychrystami jesteście. I co jet k---a sodomito, co chciałeś powiedzieć? Obra, na razie, w---------m. K---a, szkoda było zamieniać wodę w wino, szkoda było k---a wyganiać kupców ze Świątyni. Głupie Judea, głupi Judejczycy k---a, was na arenę tylko zaprowadzić k---a, lwy wypuścić. Szkoda k---a było na was cokolwiek wy głupie chuje Wy!
#pasta #stonoga #zydzi #rzym #heheszki #humor #religia #chrzescijanstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach