Wpis z mikrobloga

PILKA NOZNA? WIECIE KOGO SZANUJĘ NA ZAWSZE? BECKHAMA. GOŚC BYŁ MOCNO NIEDOCENIAY A BIŁ TAK PRECYZYJNIE RZUTY WOLNE JAK MÓJ SĄSIAD BIJE SWOJA HALINĘ. 115 SPOTKAŃ W REPREZENTACJI ANGLII, 6 MISTRZOSTW ANGLII, 3 PUCHARY, MISTRZOSTWO I SUPERPUCHAR HISZPANII, MISTRZOSTWO FRANCJI. SZKODA ŻE LUDZIE GO POSTRZEGALI POPRZEZ ZWIAZEK Z vICTORIĄ, ALE I TUTAJ MA U MNIE PLUS BO MIMO ZWIROWAŃ W ZWIĄZKU, MAJATKU I SŁAWY NADAL JEST Z NIA I RAZEM DBAJA O RODZINĘ. NIE ODWALIŁA MU SODÓWA MIMO ZE NIE POCHODZIŁ Z BOGATEGO DOMU. TERAZ BECKS PRZYMIERZA SIĘ DO ZAŁOZENIA WŁASNEJ DRUZYNY W MLS... W OSTATNIM 20 LECIU TEN PIŁKARZ ZROBIŁ CHYBA WIĘCEJ DLA POPULARYZACJI PIŁKI W USA I NA SWIECIE NIŻ WSZYSCY DZIAŁACZE FIFA. SZANUJĘ. #pilkanozna #truestory #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_d2OEiHGTzRaonv0M3O9wLkzUYs00ugQb.jpg
  • 34
@Slonx: Ale ja wcale nie przesadzam, ani trochę. Takie jest moje zdanie, Beckham był dobry, ba, nawet świetny ale nigdy nie był blisko najlepszych i tego się będę trzymał. Zapamiętany zostanie na pewno jako jeden z najlepszych wykonawców rzutów wolnych w historii, ale naprawdę miał sporo braków w swojej grze, szczególnie kiedy został przesunięty na środek pola. Zupełnie sobie tam nie radził. Jeden z wielu, żaden naprawdę wielki piłkarz.