Wpis z mikrobloga

Jedna z rzeczy, które uwielbiam w WOŚP, na moment ten smutny kraj staje się kolorowy i radosny.


@Usurper: Serio dla Was to jest takie ważne?
Popieram to co robi Owsiak, pomimo tych pensji dla żony srutututu itd. to gościu pomaga leczyć dzieci. Koniec dyskusji.
Ale żeby zaraz "smutny kraj stawał się kolorowy"? Bez jaj. Dla mnie dzień jak każdy inny - równie dobry :)
Ale żeby zaraz "smutny kraj stawał się kolorowy"? Bez jaj. Dla mnie dzień jak każdy inny - równie dobry :)


@CatHater: Może nie oglądasz telewizji i nie wychodzisz z domu, ale pierwsza niedziela w roku to w Polsce zawsze bardzo klimatyczny dzień.
Może nie oglądasz telewizji


@-PPP-: Owszem, rzadko. A już nigdy TVP, TVN czy Polsat. Informacje zaciągam raczej z BBC, sport.pl no i wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie wychodzisz z dom


@-PPP-: Przeciwnie. Ale jakoś nie widzę wielkiej radości na ulicach czy nie wiadomo jakich zmian. Chodzą te dzieci zbierają pieniądze, ludzie przykleją sobie te serduszka... i tyle. Ludzie smutni jak zawsze. Dużo większy wpływ ma
Generalnie widzę, że budujecie swój obraz nastrojów społecznych na podstawie tego co puszczają w tv. Szkoda.


@CatHater: Generalnie widzę, że zbyt inteligentny to ty nie jesteś. Telewizji nie oglądam od dużo ponad 5 lat, TVP obejrzałem wczoraj u rodziców w ramach wyjątku można powiedzieć. To by było na tyle kucu, nie odpisuj już ok
Generalnie widzę, że zbyt inteligentny to ty nie jesteś. Telewizji nie oglądam od dużo ponad 5 lat, TVP obejrzałem wczoraj u rodziców w ramach wyjątku można powiedzieć. To by było na tyle kucu, nie odpisuj już ok


@-PPP-: Szybciutko nerwy puszczają, od razu wyzywanko. "nigdy nie oglądam" - tak jasne ;).
"Kucu" - o #!$%@?, nie wierzę xD
Masz, stosuj i wracaj na pszyrę mentalny dzieciaku.
Pobierz CatHater - > Generalnie widzę, że zbyt inteligentny to ty nie jesteś. Telewizji nie o...
źródło: comment_iGCl2YLVnBByiFYO2kDYjKhpVKQveCpg.jpg