Wpis z mikrobloga

#facebookcontent #bekazprawakow #lobuzkochamocniej
https://www.facebook.com/989650727716508/photos/a.989999321014982.1073741828.989650727716508/1202875956393983/?type=3&theater

Takie oto zdjęcie i komentarze prawdziwych MĘŻCZYZN:

jak by ojciec miał jaja nie pozwolił żeby jego dziecko tak by się ubierało trzeba od małego go uczyć co jest męskie a co pedalskie

Oni chyba nie mieli ojców. .. albo mieli, i to aż dwóch. A to wszystko przez tolerancję. Przez tolerancję mamy coś takiego. Przez tolerancję Europa teraz upada. Można być tolerancyjnym, ale są pewne granice których się nie przekracza.

Brak slow. Na szczescie mi wpojono inne wartosci. Takie cos ze zdjec z urzedu leje w morde i jestem z tego dumny

oni beda nas bronic przed syryjczykami ?? Emotikon smile Emotikon smile ciekawe czym

Tyy #!$%@? jeden z drugim !!

#!$%@? takie #!$%@?

Zapytaj sie swojego dziadka czy w czasie wojny , gdy walczyl o to zebys ty mogla pierdziec teraz gdzie popadnie to czy z karabinami chodzily takie spedalone #!$%@? jal ze zdjec. Wojska brak i tyle.


Co te prawaki mają we łbach xD
Krs90 - #facebookcontent #bekazprawakow #lobuzkochamocniej 
https://www.facebook.com...

źródło: comment_APQmTc9s0p7rg6l5oiu1cZCtIL08hIj9.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś lubi tę samą płeć, to i nosi we łbie sto innych mentalnych pokrzywieństw.


@koroluk: No ale #!$%@? nie trzeba robić badań żeby widzieć że tak jest :D
Począwszy od wyglądu, jak się ubierają, jakie mają fryzurki, wtykają w uszy jakieś #!$%@? gówna (na załączonym obrazku widać), po pretensjonalność, totalny brak dystansu do siebie i luzu (pamiętna sprawa jak się Raczek obraził jak założył tu konto i napisałem mu
  • Odpowiedz
Nikt mi nie wmówi że homoseksualizm jest naturalną rzeczą. Normalny związek składa się z samca i samicy z czego rodzi się potomstwo. Geje i lesbijki to margines który z uwagi na brak możliwości rozrodu wyginie.
  • Odpowiedz
@fanti:

Nikt mi nie wmówi że homoseksualizm jest naturalną rzeczą.


A latanie samolotem albo przeprowadzanie operacji na otwartym sercu jest naturalna rzeczą? Nie bardzo. Ale co z
  • Odpowiedz
Geje i lesbijki to margines który z uwagi na brak możliwości rozrodu wyginie


@fanti: Ahh tak.. wyginie. Możesz rozwinąć tą myśl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@el_nino123:

bo gurwa nie chodzi o ubranie tylko o całokształt, ale lewaki nie rozumiejo


A co Cię obchodzi jak kto się prowadzi? Nie ma nic bardziej pedalskiego niż namiętne interesowanie się tym, co jakiś facet robi, jak wygląda, jak się zachowuje.
  • Odpowiedz
@Keffiro: zwyczajnie jest to denerwujące jak chcesz pogadać z kimś jak chłop z chłopem, a taki koleś ci zaczyna opowiadać jak to sobie ostatnio powiększył tunele i jaki ma świetny tatuaż na dupie

coś jak psia kupa na trawniku, nie jestem miłośnikiem gówna, ale i tak mnie #!$%@?, że tam leży
  • Odpowiedz
Geje i lesbijki to margines który z uwagi na brak możliwości rozrodu wyginie.


@fanti: xDDDDDDDD
Powiedz mi, jak to jest wypowiadać się w temacie, o którym nie masz najmniejszego pojęcia?
  • Odpowiedz
@el_nino123: To się nie koleguj z kimś takim, skoro Cię denerwuje. Nikt Ci nie każe z nim gadać. Ja też bym nie chciał np. kolegować się z łysym chlejącym nazi-narodowcem gadającym w kółko o upadku cywilizacji i zakazie pedałowania.
  • Odpowiedz
@Keffiro:

no tak jak staram się omijać gówna na trawniku tak staram się unikać takich ludzi, ale nie zawsze jest to możliwe

czasami trzeba mieć jakiś kontakt z takim osobnikiem przy którym okazuje się, że raz, że ciężko się z nim dogadać, bo reprezentuje raczej kobiece cechy charakteru
a dwa że nigdy nie zostanie twoim znajomym czy przyjacielem, bo jest niesamowitym egoistą, ma fioła na swoim punkcie i brakuje
  • Odpowiedz
@Krs90: ja tam jestem tolerancyjny, moglbym sie zaprzyjaznic z gejem ale nadal uwazam ze to zboczenie/choroba.
Cos musialo spowodowac to zboczenie, czy to blad w dna, traumatyczne przezycia, stress czy kompleksy.
  • Odpowiedz
@94smichal: Ale wiesz, że to nieprawda?

Homoseksualizm wykreślono z listy chorób na podstawie opinii grupy ekspertów Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. O głosowanie poprosili ci, którzy chcieli utrzymania status quo, w reakcji na rzeczoną opinię. I je również przegrali – większość poparła zdanie ekspertów.

Mówiąc krótko: głosowania wcale nie musiało być, a wnioskowali o nie wcale nie zwolennicy zmiany.
  • Odpowiedz
@Krs90: Ja się uważam za prawaka i dla mnie to każdy może nosić się jak chce jeżeli nie łamie tym ogólnie pojętych zasad moralnych (np. sztuczne penisy na ubraniach na paradach równości, czy faceci w samych stringach na ulicy), a tym gościom daleko od łamania ich. To, że ktoś lubi długie włosy? Wikingowie też mieli długie włosy. Rurki? Jeżeli im w nich wygodnie to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz