Wpis z mikrobloga

#facebookcontent #bekazprawakow #lobuzkochamocniej
https://www.facebook.com/989650727716508/photos/a.989999321014982.1073741828.989650727716508/1202875956393983/?type=3&theater

Takie oto zdjęcie i komentarze prawdziwych MĘŻCZYZN:

jak by ojciec miał jaja nie pozwolił żeby jego dziecko tak by się ubierało trzeba od małego go uczyć co jest męskie a co pedalskie

Oni chyba nie mieli ojców. .. albo mieli, i to aż dwóch. A to wszystko przez tolerancję. Przez tolerancję mamy coś takiego. Przez tolerancję Europa teraz upada. Można być tolerancyjnym, ale są pewne granice których się nie przekracza.

Brak slow. Na szczescie mi wpojono inne wartosci. Takie cos ze zdjec z urzedu leje w morde i jestem z tego dumny

oni beda nas bronic przed syryjczykami ?? Emotikon smile Emotikon smile ciekawe czym

Tyy #!$%@? jeden z drugim !!

#!$%@? takie #!$%@?

Zapytaj sie swojego dziadka czy w czasie wojny , gdy walczyl o to zebys ty mogla pierdziec teraz gdzie popadnie to czy z karabinami chodzily takie spedalone #!$%@? jal ze zdjec. Wojska brak i tyle.


Co te prawaki mają we łbach xD
Krs90 - #facebookcontent #bekazprawakow #lobuzkochamocniej 
https://www.facebook.com...

źródło: comment_APQmTc9s0p7rg6l5oiu1cZCtIL08hIj9.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B_P_R_D: rozumiem uprzedzenia do danego sportu, ale nie rozumiem hejtowania aktywności ojca z synem,jakiejkolwiek. Wiadomo, że jak ojciec jest fanem sportu to będzie starał się przelać tą miłość na syna i będzie mu niejako ją wmuszał,ale jak gówniak dorośnie to sam wybierze i pójdzie własną ścieżką. Mój ojciec jest zagorzałym wędkarzem a nigdy mnie swoją pasją nie zaraził, pomimo wielu prób i jakoś nie mam pretensji,że za gówniaka próbował mnie
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: nawet nie wiesz ile rzeczy masz narzucane społecznie i nie przyszło Ci do głowy żeby je hejtować. Po prostu nie lubisz piłki nożnej i wylewasz żale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: oceny i normy społeczne, długo by się rozpisywać cumplu,a zaraz mecz Polski w siatkę. Obejrzę go z moim ojcem
( ) szybki przykład - jesteś uczniem, Twoja rola społeczna to uczeń, narzucane zachowania społeczne to odrabianie lekcji i tak dalej i tak dalej
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: narzucona jest norma, bo z góry od małego narzucony jest stereotyp, ze uczeń powinien sie uczyć, z reguły rodzice narzucają ta normę społeczna. Tak samo jak np. "W kościele nie wolno rozmawiać"
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: do tego aby przeciwstawiać sie normie społecznej potrzebna jest refleksja i świadomość, z reguły normy społeczne są narzucane zgodnie z pożądanym społecznie stereotypem. Na przykład normą społeczną narzucaną jest milczenie w teatrze czy w kinie, po co? Zeby spokojnie obejrzeć seans i sie nie rozpraszać rozmowa innych. Jest to według ogółu pozytywna norma społeczna i dlatego jest ona przekazywana z gowniaka na gowniaka.
  • Odpowiedz
homoseksualizm to taki lep na wszystkie możliwe patologie.


@koroluk: w sumie wykop potwierdza że to prawda.

Napisz cokolwiek zawierającego słowa typu lesbijka, gej, homo i od razu zleci się cała patologiczna śmietanka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz