Wpis z mikrobloga

Taki utwór udało mi się zrobić w 3 godziny. Jest on częścią soundtracku do gry Zenge, z której to produkcji załączam nowego screenshota :)

https://soundcloud.com/hamster-on-coke/zenge-oceanheart

Wrzucam w #nocnazmiana bo idealnie się nadaje żeby samemu odpłynąć na moment w słuchawkach. Mam nadzieje że się podoba.

#muzyka #zenge #pianino #chillout #screenshotsaturday
Pobierz omx - Taki utwór udało mi się zrobić w 3 godziny. Jest on częścią soundtracku do gry ...
źródło: comment_fGRghIeDCYxV9ijYEDMEqrXyfOlTRTsv.jpg
  • 9
@qmox: jeszcze trochę czasu zejdzie zanim grafika będzie cała zrobiona. Ale idzie bardzo dobrze, fajnie się wszystko łączy w jedną całość :) a o spotify nie myślałem, ale to chyba dobry pomysł. Nie wiem tylko jak :)
@omx: Na Spotify można publikować coś tylko przez pośredników. Wszystko przez to, że nie są w stanie zarządzać tyloma licencjami na raz, mają więc podpisane umowy z pewnymi agregatorami, jedne zajmują się labelami, inne niezależnymi twórcami, każdy ma swoje zasady. Siatka jest dosyć duża, Spotify ma wiele agregatorów, oni mają pod sobą wiele labeli, a labele mają wiele twórców, pośrednik za pośrednikiem. Więcej przeczytasz tutaj, wraz z małą listą polecanych
@NeXIcE: @qmox: hmm, patrzac na to wszystko to sporo zamieszania. Z jednej strony bardzo bym chciał żeby ludzie mogli na Spotify odpalić sobie moją muzyczkę, z drugiej kompletnie nie zależy mi na monetyzacji. Ale napewno jak skończę cały OST (który w sumie już jest gotowy) to spróbuję go jakoś na Spotify wrzucić. Choć wydaje mi się że w moim przypadku to będzie po prostu bardzo wiele szumu o nic.
@omx: polecam routenote.com, dzięki tej stronie wrzucisz za darmo i za jednym zamachem muzykę na spotify, itunes, amazon, xbox music, google music i wielu innych. Zasada jest prosta. Na darmowym koncie wrzucasz muzykę za darmo ale jeśli chodzi o monetyzację to routenote zgarnia też jakiś procent od każdego Twojego utworu. Jeśli zapłacisz za wrzucenie swojej płyty lub albumu, wtedy 100% zysków idzie dla Ciebie. Ja mam darmowe konto i ceny za
@Emtebe: Dzięki za odpowiedź! Rozjaśniła mi ona choć trochę zawiłą część świata dystrybucji muzyki cyfrowej. Fajne rzeczy, zdecydowanie skorzystam!

Btw, bardzo fajną muzykę robisz. I like.