Wpis z mikrobloga

@keyah: Fajnie, że się Mirki ogarnęliście. Jak pisałem takie rzeczy 2-3 miesiące temu, to byłem wyzywany, że na pewno sam jestem gruby i dlatego bronię grubasów, do tego mam brzydki ryj i bronię brzydkich, a moja różowa to wieloryb i czy wrzucę zdjęcie harpuna, no bo skoro uważam ludzi śmiejących się z grubych i brzydkich za idiotów, to sam muszę być gruby i brzydki. No ale fajnie, że się ogarnęliście.
@Psychopathy_Red: Plusy serious business.
Wiesz na czym to polega? Wykopowicze nie mają własnego punktu widzenia. Pierwsze zaplusowane komentarza jeżdżą po tobie? To cię zajeżdżą. Pierwsze sensowne komentarze mające plusy i twierdzące że ktoś inny to pedał będą dalej plusowane a jego obrońcy stawiani pod ścianą.
Później już komentarze merytoryczne innych osób giną w zalewie tekstów o usuwaniu konta i tych wyzywających od kretynów.
A podaj harpun jest tak idiotycznym tekstem że
@keyah:
@yoreciv:
Z drugiej strony, robienie "#bekizgrubasow" to to samo co kręcenie beki ze stulejarzy. W tym wątku to pierwsze się potępia, a to drugie... uprawia.

Na rynku matrymonialnym nie ma symetrii. U kobiet oczekuje się przede wszystkim piękna. Mniejszego lub większego. U mężczyzn z kolei w dużo większej części oczekuje się innych cech.

U mężczyzn nie toleruje się braku zaradności, umiejętności zagadania, gadki etc. To się piętnuje. Nawet
@Skyworld: Do tego warto dodać, że ludzie, którzy mają rozum i godność człowieka raczej nie obserwują tagu #bekazgrubasow. To tak jakby ktoś się dziwił, że na forum sympatyków Radia Maryja jest jechany za krytykowanie PiS.
@Sh1eldeR:

W każdym razie, jeśli ma być sens i brak hipokryzji, wypadałoby nie kręcić beki ani z grubasów, ani ze "stulejarzy". Gdy próbuje się zakazać tylko tego pierwszego, na miejscu stulejarzy nie akceptowałbym tego