Wpis z mikrobloga

@appylan: Brzmi jak Jedi Guardian. Osobiście wolałem drugiego KotOR-a ze względu na bardziej zawiłą fabułę i dylematy moralne towarzyszące wyborom opcji dialogowych. Pierwszy KotOR dawał wrażenie, że albo jest się super dobrym i pomaga się każdemu albo jest się zwyczajnym dupkiem i socjopatą.
@appylan: Nie musisz w to grać, kredytków i tak będziesz miał sporo. Nie pamiętam już czy w jedynce był jakiś quest powiązany z Pazaakiem, ale jeśli tak, a bardzo nie lubisz losowości tej gry, to możesz sobie zawsze cheat enginem pomóc (co innego, gdyby gracz miał większy wpływ na przebieg rozgrywki i nie musiał co chwila wczytywać).
@HpALc_9000: Zmartwię Cię ale wygrywając w Pazaaka na Yavinie dostajesz świetne zniżki na wszystkie itemy u tego Rodianina (jedne z lepszych w grze) nie wspominając o możliwości kupienia od niego 2 najlepszych kryształów w grze oraz sprzedaży wdzystkiego po cenie wyższej niż u innych Vendorów
@m3n3lli: Jakoś nie poczułem się zmartwiony. No to widać zapomniałem o tym (ciągle jednak, nie jest to quest, a jedynie środek do ułatwienia sobie gry), w końcu grałem w jedynkę bardzo dawno. Zdecydowanie częściej odświeżam sobie TSL.