Wpis z mikrobloga

Produktywne dni: 4/366.
Godzin dodatkowych: 4,0.

Napiszcie mi w sumie o czym chcecie czytać, bo jednak chcę pisać to dla Was, a nie w przestrzeń. ;)

W związku z tym, że duża ilość osób nie chciała dołączyć ze względu na czas, jaki trzeba było spędzić na rozwijaniu siebie, to zmieniamy tag. Aktualnym tagiem będzie połowa czasu, czyli #2godziny.
Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na samorozwój. Gdy tylko przekroczysz magiczne 2 godziny/dzień zaliczany jest on do produktywnych.

Nie wiesz o co chodzi? Tutaj masz wszystko wyjaśnione (gwoli ścisłości, książki rozrywkowe się nie liczą).
Notatka o organizowaniu czasu, bo kto czasu nie organizuje-ten trąba.
Coś o rysunkach w notatkach.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza #samorozwoj
Pobierz Twinkle - Produktywne dni: 4/366.
Godzin dodatkowych: 4,0.

Napiszcie mi w sumie o...
źródło: comment_HZAAfqrvflhM33JoexTjwDVzm5lJ5wLl.jpg
  • 38
@Twinkle: no właśnie oczekiwałem jakiś dłuższych wpisów niż jedno zdaniowe
Fajnie by było jak byś opisała jakieś swoje porażki i jak się motywoawals itp
@ceflon: Tu nie ma w sumie nic do opisywania. Bardziej mi chodzi właśnie o te sprawy typowo motywacji, nauki. Mogę też dodawać nazwy płyt, które są dobre do nauki.
No i zawsze możesz się też wypisać z listy.
@moonlisa: anglista here ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdź tę stronę: http://livemocha.com/ ogólnie sprawa wygląda tak, że osoby których pierwszym językiem jest np. angielski sprawdzają zadania Tobie, jeśli chcesz się uczyć tego języka. Ogarniesz o co chodzi :) Ogólnie polecam też seriale i filmy, youtube'a, ale też jakieś korepetycje od czasu do czasu. W razie pytań pisz na priv
@citrus: Dzięki. Dość ciekawe, może się przekonam. ;)

@botereq: Używam fiszek, nic odkrywczego. Tylko dorzucam sobie do tego obrazki. Kiedyś próbowałem, wklepywałem masę tekstu i szybko się zniechęciłem. Może przez monotonię, może jakoś słabo to sobie organizowałem, nie wiem.
Teraz robię właśnie to w taki sposób (pacz obrazek), że na przedzie fiszki (nad linią) piszę słowo w języku polskim, na odwrocie (to co pod linią) jest obrazek (z którym ma
Pobierz moonlisa - @citrus: Dzięki. Dość ciekawe, może się przekonam. ;)

@botereq: Używam ...
źródło: comment_Pj3pkh3tWjll7PG7kmxT62bMyLLsABgM.jpg
@botereq: Tak jak pisałem, jest to zrobione w Anki i tam trzymam wszystkie fiszki, mają też aplikację na telefon więc w podróżach można przeglądać. Chyba za dużo wymagasz żeby to się samo robiło, to ma być zrobione pod Ciebie przez Ciebie.