Wpis z mikrobloga

Produktywne dni: 4/366.
Godzin dodatkowych: 4,0.

Napiszcie mi w sumie o czym chcecie czytać, bo jednak chcę pisać to dla Was, a nie w przestrzeń. ;)

W związku z tym, że duża ilość osób nie chciała dołączyć ze względu na czas, jaki trzeba było spędzić na rozwijaniu siebie, to zmieniamy tag. Aktualnym tagiem będzie połowa czasu, czyli #2godziny.
Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na samorozwój. Gdy tylko przekroczysz magiczne 2 godziny/dzień zaliczany jest on do produktywnych.

Nie wiesz o co chodzi? Tutaj masz wszystko wyjaśnione (gwoli ścisłości, książki rozrywkowe się nie liczą).
Notatka o organizowaniu czasu, bo kto czasu nie organizuje-ten trąba.
Coś o rysunkach w notatkach.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza #samorozwoj
Twinkle - Produktywne dni: 4/366.
Godzin dodatkowych: 4,0.

Napiszcie mi w sumie o...

źródło: comment_HZAAfqrvflhM33JoexTjwDVzm5lJ5wLl.jpg

Pobierz
  • 38
@Twinkle: Aaaaa ja mam pytanie! ;>
Możesz opisać przez jakie etapy (o ile takie są) przechodzisz ucząc się języka? Angielskiego to się zaczynałem uczyć niemal 20 lat temu i po za tym zawsze był on gdzieś tam obecny, a pozostałe języki jakie się trafiły na drodze edukacji raczej mnie nie pociągały w tamtym okresie więc generalnie zatraciłem ścieżkę jak i co robić. Ba! Nawet nie twierdzę, że to co oferuje szkoła
@moonlisa: Języków uczę się raczej książkowo.
Ciężko jest mi się wypowiedzieć, bo ja tylko 3 języków się uczyłam. Resztę rozumiem ze słuchu. Polecam Ci obejrzeć film Mateusza Grzesiaka na ten temat.
@Twinkle: aha, ciekawe ciekawe. Wiadomo, że w szkole nam nie nałożą wiedzy łopatą do głowy i musimy walczyć w domu :). Ile kosztuje semestr w takiej szkole tak z ciekawości pytam? Rozumiem, że w Polsce mieszkasz