Wpis z mikrobloga

To jeszcze male #chwalesie zeby bylo wiadomo z kim macie do czynienia ;> jestem amatorem, ale zawzietym. Nie ma piekniejszego dzwieku na swiecie niz strzelajaca migawka a kazdy z tych maluchow brzmi zupelnie inaczej! (i mam nadzieje ze obecnosc rozowego instaxa potwierdza moj #rozowypasek ) #kolekcja #fotografia #fotografiaanalogowa #aparat #aparaty
ps. dekielki zdjelam na chwile, zeby aparaty sie ladnie prezentowaly :)
Pobierz
źródło: comment_o4waNzCemGyi3UxlsIO8B5LVbSP8NJCi.jpg
  • 83
@Uogolnienie: Ja do swojego Lubitela zrobiłem ramkę i założyłem film 35mm. Na pokrętle zrobiłem podziałkę, jeden obrót i troszkę to kolejna klatka. Trzeba tylko inaczej kadrować bo nie wszystko co widać wychodzi na zdjęciu. Wiadomo że aparat nie jest szałowy ale do zabawy się nada. Kilkoma aparatami robiłem zdjęcia ale moja kolekcja jest mniejsza bo mam tylko starsze aparaty. Masz pytania to pisz.
@FREEQ: reportaż, ale nie ślubny. :) Dużo podróżuje, lubię opisywać to, co widziałem zarówno tekstem, jak i zdjęciami. Trochę materiałów mam i pewnie niedługo będę się chwalił jak znajdę czas żeby coś zakodować jakiegoś sensownego "bloga".
@Uogolnienie: obiektywy analogowe / manualne mają moc. Jak mam czas to też korzystam z historycznych szkieł, ale niestety w dynamicznych scenach przydaje się chociażby 16-35 czy 50L. 600D to przyzwoite body, dla entuazjasty zdecydowanie wystarczy. Mi też by wystarczyło gdyby nie warunki, z którymi czasami się borykam (duża wilgoć, piasek etc.) - tutaj 1ds2 jest królem, bo mi go też przy okazji nie jest szkoda. :)