Wpis z mikrobloga

To jeszcze male #chwalesie zeby bylo wiadomo z kim macie do czynienia ;> jestem amatorem, ale zawzietym. Nie ma piekniejszego dzwieku na swiecie niz strzelajaca migawka a kazdy z tych maluchow brzmi zupelnie inaczej! (i mam nadzieje ze obecnosc rozowego instaxa potwierdza moj #rozowypasek ) #kolekcja #fotografia #fotografiaanalogowa #aparat #aparaty
ps. dekielki zdjelam na chwile, zeby aparaty sie ladnie prezentowaly :)
Pobierz Uogolnienie - To jeszcze male #chwalesie zeby bylo wiadomo z kim macie do czynienia ;...
źródło: comment_o4waNzCemGyi3UxlsIO8B5LVbSP8NJCi.jpg
  • 83
@Ripper_roo: nie mam polaroidów (jeszcze!), ale tylko wyłącznie ze względu na wkłady, których cena przekracza koszt aparatu. Ale w planach mam jak dowiem się o nich więcej, bo są piękne :) tak, te na górze to instaxy
@Uogolnienie: aparatów w ręce miałem z 50+ włącznie z wieloma analogowymi. Na średni format szkoda mi pieniędzy, a pancerność jedynek (bo jeszcze 1ds2 mam) pozwala mi wziąć ją na wymagającą wyprawę. A do tych Canonów to polecam jakieś lepsze szkiełka, bo jeśli dobrze widzę to tylko jedno jest w miarę. A to jest potęga dużych systemów - ilość rewelacyjnych obiektywów. Wielkość matrycy w bezlustrach mi nie przeszkadza, ale właśnie brak wyboru
@randomdrop: wszystkie obiektywy sa pochowane z tylu, bo nie nimi sie tutaj chwale :) lubie sie rozwijac w swoim tempie, na wlasnycj bledach, ale akurat to ze szkla sa najwazniejsze to ja wiem! (tyle ze uwielbiam szkla analogowe, nie namowisz mnie do zadnych wspolczesnych. Tamron i Canon 50 mm z automatykow na razie mi wystarcza). Robie mnostwo zdjec i bede wam je jeszcze pokazywac. Spokojnie, kolekcjonowanie kompletnie nie przeszkadza w rozwijaniu
@qbad89: wiesz co, wiekszosc z nich kosztowala 10-30 zl. Kolekcja jest warta troche wiecej, bo poluje na akucje nieświadomych spadkobierców cudzych kolekcji i na razie nie stać mnie na poważniejsze zakupy :)