Wpis z mikrobloga

Miał może z was, Mirki i Mirabelki, problem z listonoszem? Wszystkie moje paczki z #aliexpress lądują w skrzynkach sąsiadów. Często nie dostaje paczek, bo stary sąsiad nie zagląda do skrzynki. Adres wysyłki mam poprawny. Gdy raz przylapałem tą #!$%@?ę na gorącym uczynku, grzecznie prosząc o wyjaśnienie sytuacji - odburknął coś niezrozumiałego w odpowiedzi i szybko ewakuował się z klatki schodowej. Jak sobie poradziliście z takim przypadkiem? Gdzie kierować skargę?
#gorzkiezale #pocztapolska
  • 9
@goryl_w_garniturze: Miałem nieco inną sytuacje.
Listonosz zostawiał moją korespondencje w bloku obok.
Po tym jak zaginęły mi ważne dokumenty ze szpitala prześledziłem drogę listu poleconego i okazało się, że ktoś odebrał u mnie w domu. Osoba ta była oczywiście z dupy wzięta. Wpadłem na pocztę i zrobiłem im jazdę. Powiedziałem, że były tam moje dane wrażliwe i zgłaszam sprawę na policję. Po 30 minutach przyszedł listonosz z moimi wszystkimi zaginionymi listami.
@goryl_w_garniturze: moj jest w sumie spoko, jak sa jakies polecone z Chin czy inne malo wazne listy to sie chyba sam podpisuje za mnie (nie widzialem i nie pytalem wiec nie wiem) i wrzuca do skrzynki, a jak sie paczka nie miesci do skrzynki to zostawia przy drzwiach. Natomiast te wazniejsze (np. z urzedu czy cos) dorecza lub zostawia awizo.