Wpis z mikrobloga

Nowy rok, nowe postanowienia które nigdy nie wytrzymują długo, przeważnie 2 tygodnie i koniec z nimi.
W tym roku chcę to zmienić i codziennie robić coś z sobą. Tym bardziej, że przyda mi się jakaś surowszy rygor życia :D

Zamierzam trzy razy w tygodniu wykonywać jakieś ćwiczenia, codziennie(no może bez weekendów) uczyć się na studia, zacząć latać na strzelnicę bo to już trzeba myśleć nad wygrywaniem zawodów, przynajmniej raz w tygodniu spotykać się ze znajomymi gdzieś na mieście, raz w tygodniu iść na polowanie, zacząć ćwiczyć poważniej na sygnałówce, jedna książka w miesiąc też może być dobrym wyzwaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może tego na początek dużo, ale w weekendy(sobota, niedziela) zarezerwowane jest polowanie, strzelnica i nauka na sygnałówce. Spotkania ze znajomymi to piątki/czwartki. Nauka, ćwiczenia i czytanie książek w pozostałe dni. Może się uda ( ͡ ͜ʖ ͡)

Życzcie mi wytrwałości :-)

Dołączam do tagu #2godziny Witajcie :D
#oswiadczenie #2016 #nowyrok #motywacja #samorozwoj
  • 3
@radzio541: Zostaw na początek tylko ćwiczenia i naukę. Dlatego Ci się nie udaje, bo jest tego za dużo. W sumie to nawet na początek zacznij tylko naukę i dopiero wtedy jak będziesz pewny, że dasz radę wykonywać obydwie rzeczy dodaj je.
Polowanie?