Wpis z mikrobloga

Mam #lumia 640. Boże jaka #!$%@?.

Ale po kolei...
#windowsphone się w ogóle nie wiesza, nie zacina i nawet #!$%@? nie mam wymówki, żeby wgrywać jakieś cyanogenomody, bawić się w rootowanie, a nawet jakbym chcial to i tak nie ma po co, bo WP8.1 jest demonem prędkości na 1 GB ramu w porównaniu z androidem. #!$%@?ć Gatesa. Cwaniak. Zrobił dobry telefon i myśli, że taki mądry, a dać mu w ryj i się chowa.

Aplikacje? No #!$%@? nie ma. Jakiś #!$%@? aparat, planetarium, to zacząłem przezornie instalować jak leci, mam 18 różnych programów do tabel meczów, 9 odtwarzaczy muzyki, 3 pakiety biurowe, 5 pogodynek, na #!$%@? mi tyle tego? I normalnie ani jednej aplikacji do Minecrafta, nakarm kupę Poo czy emulatora Playstation 2, przecież to oczywiste z czego będę korzystał.

Już #!$%@? nie powiem, że jak telefon dzwoni to się sam odbiera jak go do ucha przykładam. A w czasie rozmowy mi przy uchu gaśnie ekran! Może ja lubię jak mi świeci?! Odradzam.

No i #!$%@? mogliby napisać w instrukcji, że na ten system nie ma wirusów. Sześć godzin szukałem antywirusa z funkcją strażnika. #!$%@?. Nie ma. Strażnika. Wirusów też. Nic nie ma.

Nie mam ochoty wspominać o tym, że #!$%@? najlepsza przeglądarka tutaj... To Internet explorer. XDDDDDD niby ma obsługę kart i tryb incognito i nawet można przypinać strony na kafelkach i jest git... No ale wstyd przecież XDDD a jak chcę inną i zainstaluję to się mnie nie pyta którą wybieram. MOŻE JA LUBIĘ DYSKRYMINOWAĆ TE DRUGĄ PRZEGLĄDARKĘ I CAŁE ŻYCIE KLIKAĆ "UŻYJ TYLKO RAZ"?

Tutaj nawet klawiatury nie ma alternatywnej, takie niby wszystko super. Specjalnie sobie zmieniam język słownika na mandaryński i odwracam telefon do góry nogami do pisania smsów. Lubię wyzwania, przynamniej w tej kwestii nie jest nudno.

Ostatnio nawet nie zakładam swojego smartwatcha, co dostałem pod choinkę. Nie, że nie paruje, tylko licznik kroków i kalkulator spalonych kroków nie potrzebuje zegarka, wystarcza telefon. Gnoje, matka się wykosztowała, i ciul. Godzinę se mogę ci najwyżej tam sprawdzić, ale i tak nie sprawdzam bo na lockscreenie mam codziennie inną ładną tapetę od Binga. Leży i kurzy się.

Po jakiego grzyba mi telefon, który nie daje mi żadnych zadań do wykonania i problemów do rozwiązania?!
  • 157
  • Odpowiedz
@desygnat:
-brak możliwości pobierania plików w tle
-brak możliwości ladowania telefonu wyłączonego
Dobra ja juz moze skończę bo nazywanie takiego systemu w 2015 roku godnym smartphonom to wstyd
  • Odpowiedz
@desygnat: o panie kochany, ja byłem troszkę wyrozumiały, bo dokładnie te same problemy mam na mojej lumii 520. Ale jak na sporo wyższej półce dzieje się to samo... Szczęśliwie jutro/pojutrze przyleci w końcu Redmi note 2 :D. Powrót do normalności!
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Specjalnie otagowałem tylko #windowsphone i #lumia, ja się pytam: SKĄD SIĘ BIORĄ TE ANDROIDY W KAŻDYM WPISIE, KTÓRY ICH NIE DOTYCZY XDDDD

Specjalnie obserwujecie te tagi, żeby na każdym kroku przypominać o domniemanej wyższości androida nad WP w sposób niegrzeczny i ordynarny? XDDDD to takie słuszne.

Przecież wy się zachowujecie jak wszyscy wegeterroryści:
- ja wiem co może rozwiązać Twój problem, PORZUĆ MIĘSO, ZACZNIJ JEŚĆ NORMALNIE
- w mięsie
G.....z - @Ganicjusz: Specjalnie otagowałem tylko #windowsphone i #lumia, ja się pyta...

źródło: comment_xAGoY9QSmcde79kl7zbwk8lyQovnXWch.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kamil10445: no niestety. Wystarczy wejsc na wpworld.pl i poczytac. Wielu wojownikow wp jest rozgoryczonych tym co sie dzieje i ze nie ma nadziej na poprawe czy dogonienie konkurencji. Symbian byl bardziej funkcjonalny. Ojcu tydzien temu przyszedl Redmi Note 2. Bedziesz mega zadowolony:)
@L3gion: android mnie #!$%@? czasami, chcialem sprobowac wp bo wow szybki, wow sttabilny, wow nic mu nie brakuje, ale jednak ktos mnie oklamal. Tu zamiast aplikacja zostala wstrzymana
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: ja używałem przez rok lumi 520 i było nawet spoko. Nie zamulało itp, ale też było biednie, po jednej aplikacji dla każdej fukcji (przeglądarka, nawigacja) jak wychodzi jakaś nowa aplikacja to tylko android i ios, ciągłe wczytywanie od nowa uśpionych aplikacji, #!$%@? ustawienia itp itd. Byłem w #bojowkawindowsphone i kłóciłem się z andrutami, że windows ok a android je gówno, ale potem kupiłem telefon z andkiem z 2gb ram za
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: większość androidowców ma w dupie jaki system kto ma dopóki ten ktoś sam nie zacznie #!$%@?ć czegoś takiego jak ty w pierwszym poście, powoli się zamieniacie w bojówki na poziomie iosa gdzie już nie można się odezwać z problemem bo na tym systemie problemów nie ma
  • Odpowiedz
mam ten telefon kilka miesięcy i nie mogę się doczekać dnia, aż wrócę do androida. Im dłużej go będziesz używać, tym więcej irytujących rzeczy odkryjesz. Na pierwszy rzut oka, po pierwszych 2 dniach też myślałem, że zajebisty system wymyślili :)


A @lucek091 to taki wegeterrorysta:
1. Bądź skrytą bojówką android
2. Przekonaj lud, że masz WP, brzmij wiarygodne
3. Skrytykuj system w sposób kulturalny
4. Wymagany wniosek względem wpisu: ŻADNYCH KONKRETÓW XDDDD
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Windows ma pewne ograniczenia, ale jeśli chodzi o telefony z niskiej półki cenowej, powiedzmy do 500zł, to nie wyborażam sobie innego systemu niż WP. Nigdy więcej niż 400zł na telefon nie wydałem bo nie potrzebuję, a w tej półce cenowej każdy android wystarczyło, że powychodziły jakieś akutalizacje nawet do facebooka i nawet 1gb ramu to mordęga i wieczne problemy z aplikacjami, ale jak ktoś chce dać więcej to jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: wp jest fajny jesli masz telefon do dzwonienia i prac biurowych, ew jakistam internet. ale ja np musze miec androida conajmniej dla checkpointu vpn z firmy, aby jakkolwiek na nim pracowac. Gdybym z telefonu tylko dzwonil i ogladal yt, pewnie mialbym ta duza lumie xxl 6" ;).
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: Ja np. jestem choć młody, to starej daty i lubię jak telefon... dzwoni. Też posiadam dzieło studia z Redmond i działa szybko, ma wszystko czego jeszcze do niedawna telefon potrzebował. A że nie ma wielu aplikacji z innych systemów? ..no i #!$%@?, przynajmniej nie muszę patrzeć lub brać udziału w tym idiotycznym wyścigu na coraz to głupsze, nikomu niepotrzebne, apki.
  • Odpowiedz
@pies_ogrodnika: Ja jestem użytkownikiem zarówno Androida jak i iOS i nie czuję się jak uczestnik jakiegokolwiek wyścigu. Mam zainstalowany dość podstawowy pakiet aplikacji. Ale chyba przyznasz, że lepiej, w razie czego, mieć wybór niż go nie mieć? Że wsparcie deweloperów to jednak kwestia kluczowa?
  • Odpowiedz
Ale do 500zł, nawet jak będzie więcej ramu, to zrobią to kosztem wyświetlacza lub aparatu. Teraz mam lumię już jakić czas i pod względem aplikacji są ograniczenia, ale jestem pewien, że lepszego androida za taką cenę bym nei kupił.


@wlazly107: Za 500zł nawet smartfony z 2GB dorwiesz, albo markowe 1GB (Moto G) - ujni nie ma.
  • Odpowiedz
Ej a wykop juz wam wydał oficjalna aplikacje, oh nie xD szkoda.

Używacie czasami steama? Ohh jaka szkoda, że nie możecie ustawić sobie mobilnego tokena, no nic 72 godziny poczekać tez można ( ͡º ͜ʖ͡º)

Snapchat i instagram się już zlitowal, czy jeszcze przyjdzie wam poczekać z 5 lat na oficjalne aplikacje? XD


@Antlion: Po kolei, WYKOP NIE WYDAŁ oficjalnej aplikacji, VALVE NIE WYDAŁO aplikacji i
  • Odpowiedz