Wpis z mikrobloga

Mam #lumia 640. Boże jaka #!$%@?.

Ale po kolei...
#windowsphone się w ogóle nie wiesza, nie zacina i nawet #!$%@? nie mam wymówki, żeby wgrywać jakieś cyanogenomody, bawić się w rootowanie, a nawet jakbym chcial to i tak nie ma po co, bo WP8.1 jest demonem prędkości na 1 GB ramu w porównaniu z androidem. #!$%@?ć Gatesa. Cwaniak. Zrobił dobry telefon i myśli, że taki mądry, a dać mu w ryj i się chowa.

Aplikacje? No #!$%@? nie ma. Jakiś #!$%@? aparat, planetarium, to zacząłem przezornie instalować jak leci, mam 18 różnych programów do tabel meczów, 9 odtwarzaczy muzyki, 3 pakiety biurowe, 5 pogodynek, na #!$%@? mi tyle tego? I normalnie ani jednej aplikacji do Minecrafta, nakarm kupę Poo czy emulatora Playstation 2, przecież to oczywiste z czego będę korzystał.

Już #!$%@? nie powiem, że jak telefon dzwoni to się sam odbiera jak go do ucha przykładam. A w czasie rozmowy mi przy uchu gaśnie ekran! Może ja lubię jak mi świeci?! Odradzam.

No i #!$%@? mogliby napisać w instrukcji, że na ten system nie ma wirusów. Sześć godzin szukałem antywirusa z funkcją strażnika. #!$%@?. Nie ma. Strażnika. Wirusów też. Nic nie ma.

Nie mam ochoty wspominać o tym, że #!$%@? najlepsza przeglądarka tutaj... To Internet explorer. XDDDDDD niby ma obsługę kart i tryb incognito i nawet można przypinać strony na kafelkach i jest git... No ale wstyd przecież XDDD a jak chcę inną i zainstaluję to się mnie nie pyta którą wybieram. MOŻE JA LUBIĘ DYSKRYMINOWAĆ TE DRUGĄ PRZEGLĄDARKĘ I CAŁE ŻYCIE KLIKAĆ "UŻYJ TYLKO RAZ"?

Tutaj nawet klawiatury nie ma alternatywnej, takie niby wszystko super. Specjalnie sobie zmieniam język słownika na mandaryński i odwracam telefon do góry nogami do pisania smsów. Lubię wyzwania, przynamniej w tej kwestii nie jest nudno.

Ostatnio nawet nie zakładam swojego smartwatcha, co dostałem pod choinkę. Nie, że nie paruje, tylko licznik kroków i kalkulator spalonych kroków nie potrzebuje zegarka, wystarcza telefon. Gnoje, matka się wykosztowała, i ciul. Godzinę se mogę ci najwyżej tam sprawdzić, ale i tak nie sprawdzam bo na lockscreenie mam codziennie inną ładną tapetę od Binga. Leży i kurzy się.

Po jakiego grzyba mi telefon, który nie daje mi żadnych zadań do wykonania i problemów do rozwiązania?!
  • 157