Wpis z mikrobloga

@top_czipsy: które? 8080 wystarczy? Ale ja nie wiem jak to otworzyć i co przekierować na co. Wiem, że mogłabym sobie sprawdzić, ale pomyślałam, że może tu ktoś nadgorliwy na gotowo mi powie xD

@Mageronik: no i gdzie mam na tę Wigilię iść, Cwaniaku? ;p
Do Warszawy mnie zapraszali, ale miałam dość ich torpedowania moich metod wychowawczych, więc podziękowałam :/
A z niebieskim za wcześnie.
otwórz na routerze port 80. to się powinno tam gdzieś nazywać port mapping. jak zrobisz to restartuj router w tym menu. żeby sprawdzić czy działa to wejdź na jakąś stronę gdzie jest podane twoje ip i wpisz je w przeglądarkę.
@KacasPiesel: ale widze, że jest zamknięty, bo muli w nieskończoność i tak mi też powiedziała jedna stronka do sprawdzania, czy porty są otwarte (nie wiem, czy można im wierzyć, ale wygląda, że jest faktycznie zamknięty...)
@a231: @nod37: nie no, Thomson ma napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tam pewnie jest jakieś hasło założone i nie wiem, czy się do tego dostanę teraz. Mam szansę jakieś papiery wygrzebać, ale na kontakt z administratorem tak średnio powiedziałabym. A nie chcę za bardzo resetować tego.
@a231: a to nie. Dobra, to nie kłopocz się, jak niebieski skończy świętować to pokombinujemy, on ma te dane pewnie i się zna też :) tylko mnie się akurat teraz zamarzyło to robić ;p
W ogóle coś już robiliśmy w tej sprawie... A może da się sprawdzić jakoś, czy na jakimś innym porcie już to nie chodzi? Musiałabym jakoś sprawdzić, które porty są otwarte i przejrzeć je? Bo wydaje mi się,