Wpis z mikrobloga

@noelo_cohelo: z takim podejściem nic nie zrobisz. Albo probujesz samemu albo wynajmujesz kogos kto ci to zrobi. To co tu prezentujesz to postawa typu: nie wiem co robie ale chcę gotowe rozwiązanie. Strasznie mnie takie podejście #!$%@?.
  • Odpowiedz
@less_is_more: no to bardzo mi przykro, że Cię w Wigilię #!$%@?łam :(
Wiem że to beznadziejne xD
Ale tak to się na szybko dowiedziałam, jak widzisz ze 2 osoby się znalazły chętne do pomocy (małym kosztem, bo się na tym znają najwidoczniej), a ja już wiem przynajmniej, że nie bardzo jest co kombinować i wrócę do tematu jak będę mieć administratora.
  • Odpowiedz
@Mati365: nie no, wiem już jakie mam IP i wiem, że nie hula.

@less_is_more: no do testowania oprogramowania w sumie tylko. Ale wiesz, w sumie jak to przemyślałam to niepotrzebny ;p Bo robię projekt z kimś, ale w sumie git wystarczy i ktoś może ściągać i u siebie testować, na razie nie muszę tego (chyba) tak uruchamiać, żeby do lokalnego serwera się dało dostawać :)
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: poradziłaś już sobie?
W terminalu wpisz:

ifconfig -a

Otrzymujesz ładną listę, tam będzie brama (gateway). Wejdź w nią przez przeglądarkę. Spróbuj admin/admin lub admin/bez hasła. W bardzo rzadkich przypadkach wejdzie admin/root, root/root lub root/bez hasła. Jak wejdziesz, znajdź "Port Forwarding" lub coś podobnego; z okna z konsoli (polecenie ifconfig) masz swój lokalny adres IP. W przekierowaniach portów ustaw "Both" (lista z wyborem TCP/UDP/Both), adres docelowy na swój lokalny adres,
  • Odpowiedz