Wpis z mikrobloga

studenckiego bydla juz nie ma i #wroclaw jest idylla - chodniki puste, komunikacja pusta, ludzie, ktorzy zostali sa usmiechnieci, nikt cie nie szturcha, nie zachodzi drogi <3 mogloby tak byc caly czas
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jak ma sie wydawanie pieniedzy przez przyjezdnych do budzetu?


@Im_from_alaska: Chociażby nie wszyscy Wrocławianie wynajmują na lewara prawda? Macie wtedy na remonty kamienic. Łódź jest taka zapyziała, bo centrum stoi puste, chociaż jest tanie. Gdyby zalać je studentami, albo po prostu ludźmi w jakiś sposób to byłoby to o wiele ładniejsze miasto niż Wrocek.

to prawda, dzieki niezlym uczelniom sa tutaj tez niezli absolwenci.

i dzięki niezły absolwentom są niezłe startupy i firmy IT które płacą po 12 koła, które to wydają np u Ciebie w sklepie (jak byś miał warzywniak) i wynajmują u Twojego taty mieszkanie przez co macie więcej kasy, a miasto ma więcej
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska:

ale mi nie przeszkadza duzo ludzi. przeszkadzaja mi stada chamskich ludzi, ktorzy nie wiedza nawet co znaczy slowo "przepraszam".

uwierz, ze nauczono mnie podstawowych zasad kultury.
  • Odpowiedz
Chociażby nie wszyscy Wrocławianie wynajmują na lewara prawda?


@loczyn: czy wynajmuja czy nie, i tak musza placic.

i dzięki niezły absolwentom są niezłe startupy i firmy IT które płacą po 12 koła, które to wydają np u Ciebie w sklepie (jak byś miał warzywniak) i wynajmują u Twojego taty mieszkanie przez co macie więcej kasy, a miasto ma więcej z
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: ale p--------z głupoty. Przejechałem się dziś przez miasto między 11:30 a 13:00 i z-------l na mieście jak w piątek po południu. Słabo się jechało, o tej porze w środku tygodnia nie ma takiego ruchu.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Chryste, zawsze jak przyjeżdżam do Wrocławia, to wydaję mi się, że wkraczam do lepszej, uśmiechniętej Polski. A Ty na studentasów narzekasz? Zobacz sobie na Białystok, tam są powody do narzekania.
  • Odpowiedz