Wpis z mikrobloga

studenckiego bydla juz nie ma i #wroclaw jest idylla - chodniki puste, komunikacja pusta, ludzie, ktorzy zostali sa usmiechnieci, nikt cie nie szturcha, nie zachodzi drogi <3 mogloby tak byc caly czas
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Im_from_alaska: 150 tysięcy studentów mało wpływa na rozwój miasta? wydają tu gotówkę rodziców, spłacają kredyty tubylcom (np. mi), dorabiają na śmieciówkach na stanowiskach które ciężko było by obsadzić, żeby później wydać tutaj tą zarobioną kasę
  • Odpowiedz
@piotr-wroclaw: roznoszenie ulotek, mcdonalds, kelnerki i ludzie do parzenia kawy, podlewania kwiatków i kserowania w biurze. Porozwijane. ;) Tania, z powodu przywilejów podatkowych do 26 roku życia, siła robocza przy okazji spycha lokalnych sebków coraz dalej w patologię. Bez statusu studenta to mogą iść kible czyścić...Ryanairem. ;)

A tak serio to brak badań na ten temat. Jedno nie ulega dyskusji: przepychanie, łażenie jak cielęta i ogólny brak podstawowej kultury.
  • Odpowiedz
roznoszenie ulotek, mcdonalds, kelnerki i ludzie do parzenia kawy, podlewania kwiatków i kserowania w biurze.


@gascoigne: Faktycznie nieistotne. Zawsze możesz pójść do maka i sam sobie przyrządzić i podać kanapkę drwala, a w restauracji sam sobie złożysz zamówienie na kuchni i przyniesiesz do stolika.
  • Odpowiedz
@anonim1133: gastronomia jakoś prosperuje również w krajach, w których nie ma dyskryminacji nisko wykwalifikowanych pracowników ze względu na brak statusu studenta czy wiek powyżej 26 lat.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: i c--j k---a!!! Ja se wsiade z mojom teczkom A0, laptopem, plecakiem jakbym w tarty mial jechac na miesiac, mata do jogi, notatkami i zeszytami w rece do MPK i bede jezdzil k---a w te i nazad caly dzien i w------l ludzi, szturchal przepychal sie, uciekal przed kanarami, stal w drzwiach albo na schodkach i nawet sie na mm nie przesune na przystanku.
Macie chuje macie k---a nie ma
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: xD
swoja droga to niesamowite ile te smiecie zabieraja ze soba rzeczy. i to na te kilka dni :O podejrzewam, ze polowa z nich to caly swoj dobytek spakowala. bo co mozna spakowac do trzech-czterech (!!) walizek/toreb
  • Odpowiedz