Wpis z mikrobloga

@Nocnik123: no nie wiem czy dobrze, zależy kto co lubi. Fakt Windows to w ogóle jest poza klasyfikacją, ale osx jeżeli chodzi o mnie jakiś piękny także nie jest. Na stronach z motywami do linuksa można znaleźć dużo ładniejszych.
@Nocnik123: wiesz dla mnie w osx dziwne jest to jak ludzie go wychwalają jak gdyby nie widzieli go nigdy. Z wierzchu wszystko fajnie ale uruchamiasz ustawienia, albo wybór czcionek i nagle trafiasz do czegoś oderwanego od całości. Podobnie jak właściwości pliku itp. Itd. Niestety wielu użytkowników osx albo tego nie widzi albo udaje, że nie widzi. Chcąc niechcąc marketing Apple naprawdę jest majstersztykiem.
@Nocnik123: Piękne jak piękne - strasznie to szybkie!
Zainstalowałem nawet jako drugi system, żeby potestować, ale po paru dniach odpuściłem i czeka na zaoranie czymś innym. Ładne to ale totalnie niekonfigurowalne. Pod tym względem łudząco przypomina mi Windows ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kurp: Po co jakaś większa konfiguracja czegoś tak ladnego? Ja sobie tylko za pomocą elementary tweaks usunąłem przycisk do maxymalizacji i w jego miejsce przesunąłem przycisk zamknij, powiększyłem lekko dock. I po co miałbym coś więcej zmieniać?
@Nocnik123: Chodzi o drobiazgi. Wkurza mnie format daty na pasku, zbędne ikony, których nie mogę wywalić (np. Bluetooth w zasobniku), menu aplikacji ma nieoptymalny układ. Takie tam. Przyznaję, ładne, ale ja się duszę, jak mnie ktoś zmusza () Z tego samego powodu nie trawię Unity.