Wpis z mikrobloga

Kolejnym audiobookiem Błaszkiewicza po Słońce Twojego sekretu (które było raczej skierowane do kobiet) dzisiaj przesłuchałem Snajper uwodziciel , który był już skierowany typowo do facetów. Powiem tyle -TO JEST KURDE HIT ! MUST LISTEN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak pokrótce:

- "kobiety się nie #!$%@?ą"

- 1 CD to omówienie tego co ze sobą zrobić,żeby wzbudzać zainteresowanie, 2 CD to już konkretne opisanie etapów podrywu

- odpowiedzi na wiele pytań, które przewijały się w przywołanych tagach

- jak podrywać kobiety w pierwszych etapach podrywu

- To co mi się najbardziej podoba to fakt, że są to głębokie przemyślenia, odwołanie się do fundamentów podrywu, pewności siebie, a nie schematyczne, wyuczalne zachowania wobec kobiety

- świetny żywiołowy przekaz, nie ma zastojów

- myślisz, że jak kobietę czymś obdarowałeś to coś Ci się należy? (kobiety nie lubią być kupowane), czyli jak obdarowywać kobiety

- nigdy w życiu nie przepraszaj i nie proś kobiety!

- Jak nie wpaść w friendzone i kto jest najlepszym przyjacielem kobiety...

Promuję to bo serio sam wiele rzeczy usłyszałem, które dały mi do myślenia i wiem, że wielu z Wam wysłuchanie tego pomoże przy Waszych problemach, pytaniach. Odpal w drodze do szkoły/pracy. potraktuj to jako inwestycję w siebie. Kup tego audiobooka, ściągnij z torrentów (do czego oczywiście nie namawiam), albo odezwij się na PW. Polecam w 100%. Pozdrawiam i życzę miłego słuchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu #motywacja #coaching #sukces
  • 10