Wpis z mikrobloga

@Saute: zagrałem tak z rok temu pierwszy raz (z tego co pamiętam nigdy nie miałem kompa na mafię czy coś) i wyłączyłem po parunastu minutach, naprawdę taka dobra gra? to może jednak spróbuję z powrotem :)
@besiege: Tysiąc nie, ale z rok, albo dwa lata temu przechodziłem któryś tam raz i dalej trzyma poziom.
Po parunastu może odstraszyć, bo początkowe misję się ciągnął, ale to co się dzieje dalej jest tego warte.
@besiege: a ja od lat nie mam ochoty grać w Q3/SC/CSa

najlepsze gry? cholera wie. na pewno najwięcej grałem w Q2 i dotatki oraz Jedi Knight II, kilka razy przeszedłem Unreala, uwielbiałem Age of Empires, Heroes 3...
trochę mnie zaskoczyliście. gralibyście dziś w mafię? i przegralibyście w mafię tysiące godzin? ja mógłbym w q3/sc/cs mucić do końca świata


W większość gier singleplayerowych nie ma sensu grać więcej niż kilka razy, a co dopiero tysiące godzin. Mimo to mogą to być świetne gry.
@Lerhond: w sumie masz rację, dla jednych "najlepsza gra" to taka która dostarczyłą dużo rozrywki "na raz" (singleplayer) a dla niektórych "najlepsza gra" to gra w którą można #!$%@?ć bez końca :D (multi)
@disufhs89ws34oklrsfs: Syberia taka zajebista? cieszę się że napisałem ten wpis bo otworzyłem kopalnie starych dobrych gier, a ja lubię stare dobre gry :D

powiedz jak neverhood (jak grałeś/graliście mirki) to jest 10/10 to syberia jest ..../10 ?