Oliwia niepotrzebnie się odezwała na stole i wskazała Wojtka. Do tej pory się nie wychylała i to była dobra taktyka. Teraz postanowiła otwarcie pokazać co myśli i to ją zgubi. #thetraitors
#thetraitors czemu oni tam wszyscy ryczą, jakby ich naprawdę skzywali na śmierć? Wyobraźcie sobie, że np. w takich milionerach albo 1 z 10 po złej odpowiedzi połowa uczestników wybucha histerycznym płaczem. ( ಠ_ಠ)
Praktycznie co roku, odkąd zaczyna się grudzień i spadnie pierwszy śnieg, nachodzi mnie ochota, żeby znowu odpalić Skyrima. Śnieg za oknem + śnieg w grze = wiadomo, klimacik jest. :D
Ale chyba działa na mnie też to, że dorwałem grę gdzieś na przełomie listopada i grudnia 2011. Od tamtej pory kojarzy mi się mocno ze świętami. Pamiętam, że wtedy grałem kilka dobrych tygodni praktycznie tylko w tę jedną grę.
@Vexolax W sumie dobrze @Blackhorn pisze. :) Ja na pewno polecam Live another life - alternatywny start do wyboru z kilku ścieżek. Możesz zacząć jako uczeń nekromanty, rolnik, myśliwy, itp. Za każdym razem w innym miejscu, często z mini quescikiem wynikającym z wybranego "życia", pomija to całkowicie ten długi i nudny prolog w Helgen. Do tego lubię sobie rozszerzyć perki, np. modem Ordinator. A z modów z dodatkowym contentem mapowo/fabularnym,
@clubcard: chyba średnio, skoro czarne bierki stoją na liniach 1-2, a białe na 7-8, czyli ustawione są odwrotnie, bo biały król powinien zaczynać na E1, a czarny na E8 :P
@ssauczo_pauczo: po niedozwolonym posunięciu na turnieju traci się czas, najprawdopodobniej w tej sytuacji, o której piszesz czas wykonującego ruch pod szachem został(by) obniżony do 0, co oznacza przegraną (lub remis w określonych przypadkach), a późniejsze bicie króla było tylko symboliczne (。◕‿‿◕。)
J----e państwo z kartonu. Bank wymaga potwierdzenia złożenia wniosku o wpis do KW. Sąd postawił sobie jakąś dupna urnę bo covid, nic się nie da załatwić, nie ma możliwości podbicia ze dokumenty są odebrane. Wkładaj do urny dokumenty i czekaj sobie plebsie. Najwyżej Ci kredyt cofną. #polska #panstwozkartonu
@excelfinance: ja wysyłałem pocztą z włożonymi do koperty 2 egzemplarzami wniosków i pisemną prośbą o odesłanie podbitych/podpisanych kopii, dostałem wszystko podpisane i z pieczątkami po tygodniu. ¯\_(ツ)_/¯
@R187 @MagnusMaximus69 zakładając, że jakimś cudem jakaś faktycznie znacząca instytucja w EU uznałaby ten twór i jego grzywny za zasadne, to jak tylko każe zapłacić Cukierbergowi chociaż 1 centa, to pewnie na fb wejdziemy sobie już tylko przez VPNa. :P
@rales: widać też po otoczeniu w 3. odcinku - Brydżysta z blondyną, bo jako jedyni są w namiocie. Raper z Anetą, bo widać te dzieciaki w kadrze jak on siedzi i czeka. No i zostaje Paweł i Kasia, ale to też można potwierdzić po kwiatku w klapie świadka na pierwszym ujęciu zajawek. (⌐͡■͜ʖ͡■)
+ Graficznie trzyma klimat, gra wygląda miodnie, grałem paladynem, ale myślę, że taka czarodziejka zostawia spopieloną szczenę na podłodze + Dźwięk przestrzenny, poprawiono niektóre odgłosy ekwipunku, potworów + Można się przełączać dynamicznie pomiędzy starą a nową grafiką + Jest radocha z siepania potworów :D
@ponerLokej: alfa była tylko singlowa, więc działało, obecna beta jest testem multi, na bn /players w klasycznej wersji też nie działało :) co do Akary, to "u mnie działa" - pamiętaj, że opcja resetu pojawia się po zrobieniu siedliska zła :P
Prosze o pomoc!!! SKRADZIONO SAMOCHÓD Wczoraj w godzinach 14:30-17 w Gdansku Brzeźno ul Jelitkowski Dwór 2 parking pod zabka oraz Biedronką skradziono Hyundaia Kona o numerze rejestracyjnym CB044LW (prawdopodobnie blachy moga byc zmienione ale moze naklejka na szybie jeszcze jest. Jeśli ktos widzial takie auto poruszające sie w ktoryms kierunku lub stojace na jakies ulicy/parkingu w tych godzinach lub pozniejszych prosze o jakakolwiek informacje. Prosze zachować dla siebie informacje ze auto juz
@cma_w_czapce: kiedyś za gówniarza chciałem wysłać dowcip do Kaczora Donalda, ale nie miałem kartki pocztowej. Na pocztę było daleko, a rodzice obiecali, że mi kupią przy okazji, więc stwierdziłem, że poczekam i wyślę za tydzień, przecież nikt na pewno nie wyśle tego samego żartu. W kolejnym numerze patrzę, a tam mój joke jako żart miesiąca (czy coś takiego), wygrał GameBoya Color... ( ͡°ʖ̯͡°)
#thetraitors