Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, nigdy nie przepadałem za Macierewiczem. Zarzut wiariactwa wydawał mi się w pewnym stopniu zasadny, ale przede wszystkim przeszkadzała mi jego postawa w sprawie żołnierzy z Nangar Khel i wrażenie amerykanofila potencjalnego agenta CIA. Na ten moment moja percepcja się zmienia, po obserwacji ruchów ministra i jego wystąpień. Po tym krótkim czasie jego "panowania" przede wszystkim zatarło się wrażenie wariactwa - to jednak mega inteligentny człowiek, a jednocześnie prawdopodobnie ogromny polski patriota - może ma bardzo odmienne spojrzenie na pewne kwestie niż ja, ale nie mogę mu odmówić dobrej woli na tej płaszczyźnie. Jeżeli wątek przekazywania amerykanom informacji w CEK NATO się potwierdzi to też będzie to interesujące. Tak czy inaczej powodzenia Panie Ministrze i dalej będę obserwował poczynania. Polecam przy okazji ten "wykład" bardzo interesujący. Szczególnie kwestia Wiesława Chrzanowskiego - niestety obaliło to w jakimś stopniu moją sympatię do tego Bohatera. #4konserwy #patriotyzm #oswiadczenie #polityka #macierewicz #wojsko

Szczerbiec - Powiem szczerze, nigdy nie przepadałem za Macierewiczem. Zarzut wiariact...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczerbiec: pooglądaj jak on z moniczką olejnik rozmawia, bardzo rzeczowo odpowiada, bardzo konkretnie. Nie wiem czemu ludzie uważają go za wariata. Niesiołowski za to jest przykładem człowieka z zaburzeniami.
  • Odpowiedz
@Szczerbiec: Zgadzam się z tobą w pełni, jest niewątpliwie najlepszym politykiem naszych czasów.
Pomyśleć, że jeszcze rok temu miałem go za niezrównoważonego i to głównie w wyniku manipulacji jego wypowiedziami przez media.

Nawet gdy się z czymś nie zgadzam staram się to wytłumaczyć jakimiś powodami których ja nie znam - do tego stopnia mu zaufałem.
  • Odpowiedz
@Szczerbiec: Stara jak świat, sprawdzona rozgrywkowa, ze „oszołomów” nazywa się ludzi niewygodnych. Taka łatkę się dokleja tez Michalkiewiczowi, Korwinowi i Braunowi jak i Kaczyńskiemu. Tak wygodniej kiedy brak argumentów w obaleniu niewygodnych tez. Proszę posłuchajcie tez Kaczyńskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Widać jak w dłuższej merytorycznej wypowiedzi Kaczyński wykazuje pełną klasę na która nie stać pieniaczy z mediów.
lapka2 - @Szczerbiec: Stara jak świat, sprawdzona rozgrywkowa, ze „oszołomów” nazywa ...
  • Odpowiedz
@Szczerbiec: Wszystko racja. A co zrobili z Wojtka Sumlińskiego ? Zauważ że każdy kto chce dociec prawdy o wsi to zaraz świr i oszołom. Boją się #!$%@? że prawda może ujrzeć światło dzienne! Mistrzowie sociotechniki w mediach próbują ratować układ. Trzeba popierać każdego co chce #!$%@? to lewackie dziadostwo. A wtedy Bronek będzie dostawał paczki w #sztum xD
  • Odpowiedz
@lapka2:

Lewactwo od zawsze imputuje rozmówcom chorobę psychiczną, oszołomstwo czy jak tam zwał. Jak widać nadal nie wyrośli z sowieckiej mentalności gdzie używano psychiatrii represyjnej w niszczeniu niewygodnych osób.
  • Odpowiedz