Wpis z mikrobloga

a takie miałem fajne nie bite #audi w sline...
Przyjechał dostawca/kurier z firmy Suus z 3 miasta. Rozładował palety i odjeżdżając uderzył moje auto. Oczywiście uciekł. Był bardzo nie rozgarnięty na liście jest jego numer, z centrali uzyskałem numer do szefa, i numer rejestracyjny. Zadzwoniłem do niego pytając czemu uciekł, mamy monitoring mam numery i tylko sobie narobił większych kłopotów to stwierdził że będzie w tygodniu i się dogadamy, że da na malowanie 500zł.
Następny telefon wykonałem na bagiety. Jadę rano z filmem z monitoringu.
Ciekawe ile będzie się teraz ta sprawa ciągnąc...

Plan jest żeby brać kasę z ubezpieczalni (wyciągnąć jak najwięcej mam kolegę co się tym zajmuje zawodowo), już zamówiłem 2 drzwi w kolorze.
#pracbazaproblems #wiewiurwwarsztacie #motoryzacja #stluczka
Pobierz WiewiurPL - a takie miałem fajne nie bite #Audi w sline...
Przyjechał dostawca/kurie...
źródło: comment_eIo4YpMvzxoqp4d5Mwo7UZI5BpHms5BL.jpg
  • 34
@TheArt: reprezentowaniem Ciebie przed ubezpieczalnią gdy jesteś pokrzywdzony.
@PeaceUN: dlaczego z ac? Przecież jest sprawca który nawet się przyznał do winy? Jest nagranie że to on zrobił? Wiec niby dlaczego mam to robić z AC i za rok zapłacić większą stawkę?
@murgal: A4 b8
@brmstufldigart: to na tych naprawach w warsztacie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@adirys: facet bedzie musial pokryc z wlasnej kasy naprawy i jego ubezpieczyciel nie pokryje szkody

mozesz isc z nim do sadu albo zrobic z AC i dac im mozliwosc sciagniecia sobie kosztow tej naprawy
@WiewiurPL: nie rób facetowi problemu. Zadzwoń do szefa, weź dane i zgłoś normalnie szkodę. Jeśli wezwiesz bagiety to tylko narobisz mu syfu, bo ubezpieczalnia wypłaci Ci hajs, ale zwróci się z regresem do sprawcy szkody z powodu ucieczki. Może jednak nie był świadomy że uderzył? ...
Jesteśmy ludźmi więc starajmy się załatwiać sprawy polubownie ;)