Wpis z mikrobloga

@botereq: na elektronice są tylko podstawy programowania i programowanie obiektowe z tego co wiem. Na pewno nie ma programowania aplikacji webowych. Tego nie ma w programie nawet na Informatyce na W4.
  • Odpowiedz
@krawat: >Na pewno nie ma programowania aplikacji webowych
Niby coś jest, ale macie rację, na elektronice jest sporo elektroniki, a tego nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@botereq: chodzi Ci o informatykę na W4 vs W8? Czy o kierunek elektronika? Jeśli to drugie, to nawet się nie wahaj, bo elektronika ma bardzo bardzo niewiele wspólnego z programowaniem, tyle co nic. Będziesz miał totalne podstawy na I roku, II rok to już typowo elektroniczne kursy, a potem dojdą specjalizacje i może coś zbliżysz się do programowania, ale wiadomo, że będzie znacznie więcej do nauki z tematów związanych z kierunkiem.
  • Odpowiedz
@botereq: Skonczylem elektronike i nawet nie informatyke :) jestem programista backend webowym i niczego mi nie brakuje ... natomiast musialem sie sam doksztalcic z wielu rzeczy ( koniec koncow i tak wszystko bedzie zalezec od tego jak sam sie potrafisz uczyc ).

Moge nawet powiedziec ze beda na elektronice poznalem wiele rzeczy ktore moze nie do konca mi sie przydaja ale daja mi wiekszy poglad na technikalia i niskopoziomowe rzeczy. Wg
  • Odpowiedz
@botereq: na W4 do piątego semestru włącznie: C, C++, Java, Assembler, SQL. Inżynieria internetowa to np. Arduino w zastosowaniach sieciowych itd. Na aplikacje webowe bym nie liczył :(
  • Odpowiedz
@michalfranc: chętnie bym poczytał jaką ścieżką szedłeś do web developerki, bo nie wiem co dalej. niby umiem coś z css, html, pythona i django, ale nie wiem co dalej. mógłbyś podać jakąś radę? javascript zamierzam podszkolić i może przesiądę się na nodejs, angular itd
  • Odpowiedz